HP ZB 8 G1i 14 U9-285H, 32GB, 2TB, 500ADA, W11P
Kód: B30KHES-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP ZBook 8 14'' G1i
Operační systém: Windows 11 Pro High End
Procesor: Intel Core Ultra 9 285H vPro (16C/16T, up to 5.4GHz, 13TOPS)
Paměť: 32GB (2×16GB) DDR5
Počet slotů (celkem/volných): 2 / 0
Pevný disk: 2TB PCIe 4.0 SSD
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 14'' WQXGA (2560x1600) 120Hz DreamColor 500n display
Dotyková obrazovka: Ne
Grafická karta: Nvidia RTX Pro 500 ADA 4GB
Audio: Ano
Web kamera: Ano
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Síť: Intel® I219-LM (vPro®) GbE PCIe NIC
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 vPro+BT5.4
Porty na levé straně *2 x Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1) *1 x HDMI 2.1 *1 x headphone/mic combo jack *1 x Smart Card Reader
Porty na pravé straně *1 x USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4) *1 x USB Type-A 5Gbps signaling rate (Powered) *1 x RJ45 Ethernet port *1 x Security lock slot (Integrated)
Baterie: 77Wh
Rozměry: 31.56 x 22.2 x 1.89 cm
Záruka: 5 let
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné stanice |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199485166742 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | HP ZBook 8 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 4 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Záruka notebooku: | 5R |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Model: | G1i |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Kapacita presná (GB): | 2TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,9 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA RTX PRO ADA 4 GB |
| USB 2.0: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 18,9 |
| Šírka (mm): | 315,6 |
| Hĺbka (mm): | 222 |
| Presný model CPU: | U9-285H |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 77 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
