HP ZBook, 16 G11, R7-8845HS, 16'', WUXGA, 16GB, 512GB SSD, RTX 2000A, DOS, Silver, 3R
Kód: 8T0Q2EA-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP ZBook Power 16 G11
Operační systém: Free DOS
Procesor: AMD Ryzen 7 8845HS (8 jader, 16 vláken, 3,8/5,1 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5-5600 (1× 16GB)
Počet slotů (celkem/volné): 2 sloty SODIMM (2/1)
Maximální velikost: 64GB
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD PCIe Gen 4x4 2280 NVMe TLC
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: SD card reader
Displej: 40,6cm (16”) displej IPS s rozlišením WUXGA (1 920 x 1 200), antireflexní úpravou, tenkým rámečkem, 300 nity a 45% NTSC
Grafická karta: * samostatná grafická karta NVIDIA RTX 2000 ADA (8GB vyhrazené paměti)
Audio: dva stereofonní reproduktory Bang & Olufsen, integrovaný mikrofon
Web kamera: FHD s krytkou a dual mikrofony
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Čtečka čipových karet: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: Realtek Wi-Fi 6E RTL8852CE (2x2) Bluetooth® 5.3
Porty USB: * 2x SuperSpeed USB Type-A (přenosová rychlost signálu 5Gb/s, 1x nabíjení) * 2x Thunderbolt™ 4* with USB4 Type-C (přenosová rychlost signálu 40 Gb/s, USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
Ostatní: * 1x HDMI 2.1 * 1x RJ-45 * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x nano slot pro bezpečnostní zámek * 1x čtečka karet Smart Card
Podpora TPM 2.0: ano
Baterie: 6článková li-polymerová baterie (83 Wh)
Výdrž baterie: 11 hodin a 15 minut
Napájení: adaptér 150 W Slim Smart adapter
Barva: stříbrná
Rozměry: 35,94 x 25,1 x 2,29 cm
Hmotnost: 2,04 kg
TCO Certified: Ano
Záruka: 3 roky
Vše o AMD procesorech zde: https://amd.atcomp.cz
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné stanice |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198415579294 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Skript popis + AMD logo |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | HP ZBook |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | DOS |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník a kov |
| Batéria - počet článkov: | 6 |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,04 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | 16 G11 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,8 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA RTX 2000 Ada 8 GB |
| USB 2.0: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 8000 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 150 |
| Napájací konektor: | Round Tip |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 251 |
| Šírka (mm): | 359,4 |
| Hĺbka (mm): | 22,9 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R7-8845HS |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,1 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 83 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
