HP OMEN MAX, 16-ah0001nc, U7-255HX, 16'', 2560x1600, 32GB, 1TB SSD, RTX 5070, W11H, Black, 2R NBD
Kód: B9PA3EA-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: HP OMEN MAX 16-ah0001nc 16” herní notebook OMEN MAX si můžeš vzít s sebou kamkoli. Stejně působivá je i obrazovka s vysokým rozlišením, plynulou snímkovou frekvencí a antireflexními prvky.
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 7 255HX (20 jader - 8P + 12E, 20 vláken, P-core 2,4/5,2 GHz, E-core 1,8/4,5 GHz, 36 MB cache)
Čipová sada: Intel integrated SoC
Paměť: 32 GB DDR5-5600 MHz RAM (2 x 16 GB)
Počet slotů celkem/volných: 2/0
Pevný disk: 1 TB PCIe® Gen4 NVMe™ Value M.2 SSD
Optická mechanika: Bez optické mechaniky
Displej: 40,6 cm (16'') diagonal, WQXGA (2560 x 1600) OLED, 48-240 Hz, 0,2 ms doba odezvy, edge-to-edge glass, micro-edge, anti-glare, Low Blue Light, SDR 400 nits, HDR 500 nits, 100% DCI-P3
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 GPU (8 GB GDDR7 dedicated)
Polohovací zařízení: HP Imagepad
Podsvícená klávesnice: Ano, RGB
Numerická klávesnice: Ano
Web kamera: HP True Vision 1080p
Čtečka otisků prstů: Ne
Síť: 10/100/1000 GbE LAN
Bezdrátová komunikace: *Intel® Wi-Fi 7 BE200 (2x2) *Bluetooth® 5.4
USB: *2x Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® přenosovou rychlostí 40Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) *2x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s (1x HP Sleep and Charge)
Další konektory: *1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu *1x HDMI 2.1 *1x RJ-45
Čtečka paměťových karet: Ne
Baterie: 6článková Li-ion polymerová (83 Wh)
Napájení: 280 W Smart AC power adapter
Barva: Shadow Black
Rozměry: 35,65 x 26,9 x 2,29 cm
Hmotnost: 2,49 kg
Záruka: 2 roky
Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198990763071 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Skript popis |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | HP OMEN MAX |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | HP Imagepad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Plast |
| Batéria - počet článkov: | 6 |
| Záruka notebooku: | 2R NBD |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,49 |
| Farba: | Černá |
| Model: | 16-ah0001nc |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 20 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,4 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 8 GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 280 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 269 |
| Šírka (mm): | 356,5 |
| Hĺbka (mm): | 22,9 |
| Presný model CPU: | U7-255HX |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,2 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 83 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
