HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0433nc, Ultra5-226V, 16GB LP, 1TB, Intel Arc, 14" 2.8K OLED touch, 400nits, EVO, celokov, W11P - reta
Kód: B9NY6EA-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.61 kg |
| EAN: | 0198990762708 |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ano |
| USB-C: | Ano |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 14" |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Farba veka (NTB): | Modrá |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Procesor (NTB): | Intel Ultra 5 |
| Dotykový displej (NTB): | Ano |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ne |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| Thunderbolt: | Ano |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 2880x1800 (2,8K) |
| Typ panelu (NTB): | OLED |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Provedení (NTB): | Konvertibilní |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ano |
| Veľkosť HDD (NTB): | 1 TB |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Výrobca (NTB): | HP |
| Typ displeja (NTB): | Lesklý |
| Hmotnosť (NTB): | 1,5 - 2 kg |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Batéria - počet článkov (NTB): | 4 |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 16 GB |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2letý servis u zákazníka |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
