HP P34hc 34''UHD/250/DP/HDMI/5ms napájí do 65w (usb-c)
Kód: 21Y56AA-ABB
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP P34hc G4 WQHD
Uhlopriecka displeja: 86,36 cm (34")
Úprava panela: VA displej, antireflexný, LED podsvietenie, Flicker Free
Rozlíšenie: 3 440 × 1 440
Zobrazovací uhol: 178° horizontálne, 178° vertikálne
Jas: 250 cd/m2
Pomer kontrastu: 3 500 : 1 statický, 5 000 000 : 1 dynamický
Cas odozvy: 5 ms
Video vstupy: HDMI 2.0, DisplayPort 1.2, USB-C
Záruka: 3 roky
• Možnost pripojenia k notebooku, pocítacu jedným káblom cez USB-C s napájaním do 65 W
• Výškovo nastavitelný stojan
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 31 - 40 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 10.51 kg |
| EAN: | 195122737191 |
| Formát obrazu: | Panorama 21:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Jas (cd/m2): | 250 |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 100 - 250 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 3500:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,231 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 809,4 x 518 x 234,9 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení (šxv): | 3440x1440 |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| VESA standard: | Ano |
| Iné: | USB-C dokování s napájením do 65W |
| LED podsvietenie: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet pixelov na šírku: | 3440 |
| Počet pixelov na výšku: | 1440 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 34 |
| Uhlopriečka: | 33" - 40" |
| Model: | P34hc |
| Doba odezvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| FreeSync 2: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| Spotřeba energie (W): | 48 |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 10,1 do 15 kg |
| Modelová řada: | HP |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Skript popis |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
