HP PageWide Service Fluid Container (150,000 pages)
Kód: W1B44A
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Kontajner na prevádzkovú kvapalinu HP PageWide Service Fluid Container
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | HP PageWide Managed P75050dn; Multifunkčná tlačiareň HP PageWide Managed P77740dn; Multifunkčná tlačiareň HP PageWide Managed P77750zs; Multifunkčná tlačiareň HP PageWide Managed P77750z; Multifunkčná tlačiareň HP PageWide Managed P77760z |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 285 x 396 x 129 mm |
| Hmotnosť | 2,32 kg |
| Obsah balenia | Súprava na čistenie tlačovej hlavy |
| Záruka | Obmedzená jednoročná záruka na hardvér; ďalšie informácie nájdete na stránke http://www.support.hp.com |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Maintenance (údržba) pre atrament |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 3.09 kg |
| EAN: | 719116 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
