HP Pro/400 G9/Tower/i5-12500/16GB/512GB SSD/UHD 770/W11P/3RNBD
Kód: 9M8J2AT-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor, operační systém a paměťInstalovaný operační systém: Windows 11 Pro 64-bit
Procesor: Intel® Core™ i5-12500 (3,00 GHz max. 4,60 GHz, 18 MB mezipaměti, 6 jader) Alder Lake
Čipová sada: Intel® Q670
Základní deska: Mahjong
Paměť: 16 GB DDR4 3200 MHz (1× 16 GB)
Paměťové sloty: 2 DIMM
Maximální paměť: Možnost rozšíření na 64 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe
Optická jednotka: neobsahuje
Čtečka paměťových karet: neobsahuje
Pozice interních jednotek:
1× M.2 SSD 2280 (obsazená)
2× 3,5" (volná)
Funkce systému
Grafická karta: Intel® UHD 770
Zvuk: Integrovaná zvuková karta Realtek ALC3252
Interní 2W mono reproduktor
Síťové rozhraní: Integrovaná síťová karta Intel® I219LM 10/100/1000
Porty a konektory:
1× USB-C 3.2 Gen 2 (prenosová rýchlosť signálu 10 Gb/s)
3× USB 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost signálu 10 Gb/s)
3× USB 3.2 Gen 1 (přenosová rychlost signálu 5 Gb/s)
2× USB 2.0
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× zvukový výstup (line out)
1× RJ-45 (LAN)
Videokonektory:
1× DisplayPort 1.4
1× HDMI 1.4
Rozšiřující sloty:
1× PCI Express 4.0 x16
1× PCI Express 4.0 x1
1× PCI x1
1× Flex IO port
Klávesnice: USB klávesnice HP 125
Myš: USB myš HP 125
Rozměry produktu (š x h x v): 15,5 × 30,8 × 33,7 cm
Hmotnost produktu: 5,3 kg
Provedení: Tower
Požadavky na napájení: 260 W zdroj s účinností až 90%
Záruka: 3 roky na místě ( 3 roky na místě IČ )
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 5.5 kg |
| EAN: | 198122006052 |
| Disk - kapacita SSD (GB): | 512GB SSD |
| Disk - typ: | SSD |
| Gigabit ethernet: | Ano |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Výstup DisplayPort: | Áno |
| Výstup DVI: | Ne |
| Výstup VGA: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Zdroj: | 260 W |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Modelová řada: | HP Pro |
| Provedení: | Tower |
| Ethernet: | 1 Gbs |
| Zabezpečení zámkem: | možnost mechanického zamčení skříně zámkem |
| Klávesnice: | Drátová USB |
| Myš: | Drátová USB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Bluetooth: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Paměť - velikost (GB): | 16GB |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost: | 3200 MHz |
| Model: | 400 G9 |
| Operační paměť přesná (GB): | 16GB (1x 16GB) |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3 |
| Disk - kapacita HDD (GB): | Ne |
| Disk - kapacita eMMC (GB): | Ne |
| USB 2.0 (přední): | 0 ks |
| USB 3.x (přední): | 3 ks |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 ks |
| USB 2.0 (zadní): | 2 ks |
| USB 3.x (zadní): | 3 ks |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 ks |
| HDMI (počet): | 1 ks |
| DP (počet): | 1 ks |
| DVI (počet): | 0 ks |
| VGA (počet): | 0 ks |
| Výstup na sluchátka/repro: | Ano |
| PS/2 (zadný): | 0 ks |
| Generace/řada CPU: | Intel 12. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Sériový port (počet): | 0 ks |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Paměť Intel Optane: | Ne |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 ks |
| eSATA: | Ne |
| FireWire (IEEE): | Ne |
| mini/micro HDMI (počet): | 0 ks |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka: | 3 Roky NBD |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | DIMM |
| Přesný model CPU: | i5-12500 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 ks |
| Počet LAN portov: | 1x |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C922040044 |
| Modelový rad GPU: | Intel UHD Graphics 770 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,6 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
