HP Pro, t550, Tiny, J6412, 8GB, 256GB SSD, UHD, W10E, 3R
Kód: 5H0P0EA-BCMSK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: HP Pro t550 Thin Client
Operační systém: Windows 10 IoT Enterprise
Procesor: Intel® Celeron® J6412 (2.0 GHz base frequency, up to 2.6 GHz burst frequency, 1.5 MB L2 cache, 4 cores, 4 threads)
Pevný disk: 256 GB Intel PCIe NVMe 2280 M.2 SSD
Optická mechanika: Neobsahuje
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Paměť: 8 GB DDR4-3200 SDRAM (1 x 8 GB) SODIMM
Počet slotů (celkem/volných): 1/0
Síť: 10/100/1000
Konektory (celkem): * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon * 2x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (přední) * 1x SuperSpeed USB-C® 3.2 Gen1 5Gbps signaling rate (přední) * 2x USB-A 2.0 (zadní) * 2x SuperSpeed USB Type-A 10Gbps signaling rate (zadní) * 2x DisplayPort 1.4 * 1x RJ-45
Čtečka paměťových karet: Neobsahuje
Klávesnice: HP USB 320K wired keyboard
Myš: HP Wired 320M Mouse
Provedení (case): Thin Client
Rozměry: 3,5 x 20 x 20 cm
Hmotnost: 1,3 kg
Napájení: HP Smart 45 W External AC power adapter
Barva: Černá
Záruka: 3 roky
Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klientské stanice |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 197192338681 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Celeron |
| Modelový rad: | HP Pro |
| Prevedenie: | Ultra small (tenký client) |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 10 IoT Enterprise |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| VESA štandard: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 1 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 3200 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | t550 |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Kapacita presná (GB): | 256GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 2 |
| USB 3.x (zadný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 0 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 45 |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR4 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | J6412 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,6 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + HP logo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
