HP ProDesk 4, G1i, SFF, U5-225, 16GB, 512GB, Intel int, W11H, 3R
Kód: 9H7V5ET-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP ProDesk 4 SFF G1i Desktop AI PC * certifikace TCO
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 5 225 (10 jader - 6P + 4E, 10 vláken, P-core 3,3/4,9 GHz, E-core 2,7/4,4 GHz, 20 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (až 13TOPS)
Paměť: 16GB DDR5-5600 MT/s
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DIMM (2/1)
Pevný disk: 512GB PCIe® NVMe™ SSD
Pozice pro interní jednotku: 1× ODD Slim
Optická jednotka: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics
Audio: kodek Realtek ALC3252, univerzální zvukový konektor s podporou náhlavní soupravy CTIA a OMTP
Síť: Intel® I219-LM GbE
Bezdrátová komunikace: ne
Klávesnice: kabelová HP 125 v2
Myš: kabelová HP 125
Napájení: 280W interní napájecí adaptér, až 92% účinnost, aktivní korekce PFC
Přední porty: * 1× USB-C® s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s * 3× USB-A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s * 1× konektor pro sluchátka/mikrofon
Zadní porty: * 2× USB-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s * 1× HDMI 2.1 * 1× RJ-45 * 1× audio výstup * 1× napájecí konektor * 3× USB-A s přenosovou rychlostí signálu 480 Mb/s * 1× DisplayPort™ 2.1
Rozšiřující sloty: * 1× M.2 2230 * 2× M.2 2280 * 1× PCIe 4 x16 * 1× PCIe 4 x1
Barva: černá
Rozměry: 303×308×100mm
Hmotnost: 4,55kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199485773797 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | HP ProDesk 4 |
| Prevedenie: | Small Form Factor |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | G1i |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,3 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 3 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 3 |
| USB 3.x (zadný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 280 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | DIMM |
| Presný model CPU: | U5-225 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,9 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
