HP ProOne/440 G9/23,8''/FHD/T/i5-13500T/16GB/512GB SSD/UHD 770/W11P/Slv-Black/3RNBD
Kód: 997L5ET-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Instalovaný operační systémWindows 11 Pro 64-bitProcesorIntel® Core™ i5-13500T (až 4,60 GHz, 24 MB mezipaměti, 14 jader)
Raptor Lake
Čipová sadaIntel® Q670
Základní deskaBoggle24
Paměť16 GB DDR4 3200 MHz (1× 16 GB)
Paměťové sloty2 SODIMM
Maximální paměťMožnost rozšíření na 64 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk512 GB M.2 SSD PCIe NVMe
Optická jednotkaneobsahuje
Čtečka paměťových karetneobsahuje
Pozice interních jednotek2× M.2 SSD 2280 (1× obsazená)
Funkce systému
Grafická kartaIntel® UHD 770
Typ monitoruAntireflexní dotykový IPS displej s úhlopříčkou 60,45 cm (23,8"), WLED podsvícením a Full HD rozlišením (1920 × 1080)
300 nits (cd/m2), 99% sRGB
Low Blue Light
ZvukIntegrovaná zvuková karta Realtek ALC3252
2× reproduktor 2 W
Web kamera5 MP výsuvná webová kamera s integrovanými duálními digitálními mikrofony, maximální rozlišení 2 592 × 1 944
Síťové rozhraníIntegrovaná síťová karta Intel® I219LM 10/100/1000
Bezdrátová WiFi karta Realtek 8852BE WiFi 6 ax (2x2) s Bluetooth 5.3
Porty a konektory1× USB-C 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost signálu 10 Gb/s)
3× USB 3.2 Gen 2 (přenosová rychlost signálu 10 Gb/s)
2× USB 3.2 Gen 1 (přenosová rychlost signálu 5 Gb/s)
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× RJ-45 (LAN)
Videokonektory1× DisplayPort 1.4
1× HDMI 1.4 - vstup
1× HDMI 2.0 - výstup
Rozšiřující sloty1× M.2 2230 (obsazený - WiFi karta)
1× M.2 2280 pro SSD disk (obsazený)
KlávesniceUSB klávesnice HP 125
MyšUSB myš HP 125
Rozměry produktu (š x h x v)53,93 × 22,5 × 37,9 ~ 50,9 cm
Hmotnost produktu7,7 kg
ProvedeníMultifunkční zařízení
Nastavení polohyNáklon: - 5 až + 20°
Výškově nastavitelný stojan (130 mm)
Požadavky na napájeníExterní 120 W zdroj s účinností až 89%
Záruka3 roky na místě ( 3 roky na místě IČ )
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 5.5 kg |
| EAN: | 197961553451 |
| Disk - kapacita SSD (GB): | 512GB SSD |
| Disk - typ: | SSD |
| Gigabit ethernet: | Ano |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Typ obrazovky: | LCD IPS |
| Výstup DisplayPort: | Áno |
| Výstup DVI: | Ne |
| Výstup VGA: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Zdroj: | 120 W |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Modelová řada: | HP ProOne |
| Provedení: | All-in-one řešení |
| Ethernet: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová USB |
| Myš: | Drátová USB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Bluetooth: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Počet USB portů (celkem): | 6 |
| Paměť - velikost (GB): | 16GB |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost: | 3200 MHz |
| Disk - celková velikost (GB): | 512 |
| Model: | 440 G9 |
| Operační paměť přesná (GB): | 16GB (1x 16GB) |
| Úhlopříčka přesná ("): | 23,8 |
| Uhlopriečka: | 22" až 24" |
| Rozlišení (šxv): | 1920 x 1080 |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Počet jader CPU: | 14 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,6 |
| Disk - kapacita HDD (GB): | Ne |
| Disk - kapacita eMMC (GB): | Ne |
| USB 2.0 (přední): | 0 ks |
| USB 3.x (přední): | 1 ks |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 ks |
| USB 2.0 (zadní): | 0 ks |
| USB 3.x (zadní): | 4 ks |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 ks |
| HDMI (počet): | 2 ks |
| DP (počet): | 1 ks |
| DVI (počet): | 0 ks |
| VGA (počet): | 0 ks |
| Výstup na sluchátka/repro: | Ano |
| PS/2 (zadný): | 0 ks |
| Generácia CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Webkamera: | Ano |
| Sériový port (počet): | 0 ks |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Paměť Intel Optane: | Ne |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 ks |
| eSATA: | Ne |
| FireWire (IEEE): | Ne |
| mini/micro HDMI (počet): | 0 ks |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka: | 3 Roky NBD |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Barva: | Stříbrná-Černá |
| Přesný model CPU: | i5-13500T |
| Modelový rad GPU: | Intel UHD Graphics 770 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,6 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
