HP Victus, 15-fa2002ncx, i5-13450HX, 15,6'', FHD, 16GB, 512GB, RTX 3050, W11H, Silver, 2R
Kód: D9MC1EA-BCMSK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
VICTUS 15-fa2002ncx Herní laptop Na notebooku HP Victus spustíš hraní skvělých věcí na cestách.
Operační systém: ,Windows 11 Home
Procesor: ,Intel® Core™ i5-13450HX (max. 4,6 GHz s technologií Intel® Turbo Boost, 20 MB mezipaměti L3, 10 jader, 16 vláken)
Paměť: ,16GB paměť DDR5-4800 MT/s (2× 8 ,GB)
Pevný disk: ,512GB disk PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Displej: ,15.6'' diagonal, FHD (1920 x 1080), 144 Hz, IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Grafická karta: ,Mobilní grafický procesor NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 (6 GB vyhrazené paměti GDDR6)
Audio: ,Dva reproduktory
Web kamera: ,720p kamera HP Wide Vision HD s dočasným potlačením hluku a dvěma integrovanými digitálními mikrofony
Polohovací zařízení: ,HP Imagepad
Podsvícená klávesnice: ,Ano
Numerická klávesnice: ,Ano
Čtečka otisků prstů: ,Ne
Čtečka čipových karet: ,Ne
Čtečka paměťových karet: ,Ne
Optická mechanika: ,Ne
Síť: ,Ano
Bezdrátová komunikace: ,Bezdrátová karta Realtek Wi-Fi 6 (2×2) a Bluetooth® 5.4
Porty USB: , *1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge) *1 USB Type-A 5Gbps signaling rate *1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
Další porty: , *1 AC smart pin *1 HDMI-out 2.1 *1 headphone/microphone combo *1 RJ-45
Baterie: ,4článková Li-ion polymerová (70 Wh)
Napájení: ,200W napájecí adaptér (doporučeno, prodává se samostatně)
Barva: ,Slídově stříbrná
Rozměry (ŠxHxV): ,357,9 x 255 x 23,5mm
Hmotnost: ,2,29kg
Záruka: ,2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 821844692202 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + HP logo |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | HP Victus |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | HP Imagepad |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 6 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 4800 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 15,6 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,29 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | 15-fa2002ncx |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,4 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 3050 6 GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 144 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Výška (mm): | 23,5 |
| Šírka (mm): | 357,9 |
| Hĺbka (mm): | 255 |
| Presný model CPU: | i5-13450HX |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,6 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 70 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | 2 měsíce |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
