HP Wired USB-A Stereo Headset
Kód: 428H5AA-ABB

Podrobný popis
Pripojte zariadenie priamo a pripravte sa na jasné rozprávanie a počúvanie po celý deň. Vďaka potlačeniu hluku, pohodlnému dizajnu a jednoduchému nastaveniu sa zvukový komfort bude prenášať od hovoru k hovoru bez rušenia alebo frustrácie.
Ovládanie hovoru
Ľahko sa zapojte do akéhokoľvek hovoru. Flexibilný mikrofón na ramene blokuje hluk pozadia, aby ste sa mohli sústrediť na hovor. Integrované ovládanie hlasitosti a stlmenie vám zaistí kontrolu nad prostredím.
Jednoduché prepojenie USB-A
Vďaka jednoduchému konektoru USB-A sa zapojíte do rozhovoru do niekoľkých sekúnd pomocou pripojenia, ktoré nespôsobuje výpadky ani stratu napájania.
Priliehavé a pohodlné
Tieto odolné slúchadlá z umelej kože sú navrhnuté na celodenné pohodlie. Nastavte si hlavový popruh tak, aby dokonale priliehal a aby ste mohli bez problémov telefonovať celý deň.
Certifikácia Works With Chromebook
Značka Works With Chromebook na zariadení znamená, že je optimalizované na prácu s Chromebookom a ďalšími zariadeniami so systémom Chrome OS. Užite si bezproblémové používanie s rôznym príslušenstvom Works With Chromebook. Hľadajte značku Works With Chromebook a buďte si istí, že všetko bude spoločne fungovať.


Specifikace
| Rozmery výrobku (Š x H x V) | 16,5 × 13 × 5 cm |
|---|---|
| Hmotnosť výrobku | 90 kg |
| Čo je v krabici | HP Stereo USB Headset G2 Dokumentácia |
Dodatočné parametre
| Kategória: | S mikrofónom (do uší) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 195908812487 |
| Dĺžka prívodného kábla: | 1,8 |
| Konektor: | USB |
| Konštrukcia: | cez hlavu (náhlavné) |
| Mikrofón: | Áno |
| Káblové slúchadlá: | Áno |
| Barva: | Černá |
| Účel: | Kancelářská |
| Odnímateľný kábel: | Ne |
| Frekvenčný rozsah [Hz]: | 20 - 20 000 Hz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
