iiyama ProLite, XUB3293UHSN-B5, 31,5'', IPS, 4K UHD, 60Hz, 4ms, Black, 3R
Kód: XUB3293UHSN-B5
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
32'' IPS panel with KVM switch, USB-C dock and RJ45 (LAN) *KVM SWITCH *USB-C Dock *IPS Technology *Flicker-free + Blue light *Speakers and headphones
Typ obrazovky: IPS Panel
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 31.5'', 80 cm
Rozlišení: 3840 x 2160 @60Hz (8.3 megapixel 4K UHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.182 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matte finish
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 4 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1.07B 10bit (8bit + Hi-FRC) (sRGB: 99%, NTSC: 93%)
Reproduktory: 2 x 3W
Konektory: Signal input: HDMI x1 (3840 x 2160 @60Hz) DisplayPort x1 (3840 x 2160 @60Hz) USB-C x1 (Power delivery 65W) USB HUB: x2 (v. 3.2 (Gen 1, 5Gbit, DC5V, 900mA)) USB-C DOCK: x1 (Power delivery 65W, LAN, USB v. 3.2 (Gen 1, 5Gbit)) HDCP Headphone connector RJ45 (LAN) x1
Napájení: internal, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 48 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: *Height adjustment: 150 mm *Rotation (PIVOT function): 90° *Swivel stand: 90°, 45° left, 45° right *Tilt angle: 23° up, 5° down
Barva: matte, black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 714 x 452 (602) x 239.5 mm
Hmotnost [kg]: 9.9 kg
Obsah balení: *Cables: power, USB, HDMI, DP, USB-C *Other: quick start guide, safety guide
Záruka: 36 měs. https://iiyama.com/gl_en/products/prolite-xub3293uhsn-b5/
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 31 - 40 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4948570121342 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,182 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 714 x 452 (602) x 239,5 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 9,9 |
| Model: | XUB3293UHSN-B5 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 6 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ne |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 48 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | iiyama ProLite |
| Výkon Power Delivery (W): | 65 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
