Kingston/DDR5/16GB/5600MHz/CL46/1x16GB
Kód: KVR56U46BS8-16
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
KINGSTON 16GB 5600MT/s DDR5 Non-ECC CL46 DIMM 1Rx8Dodatočné parametre
| Kategória: | DDR5 |
|---|---|
| Záruka: | Doživotné |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 0740617332827 |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Kapacita paměti: | 16GB |
| Frekvencia (MHz): | 5600 |
| Podpora korekcie chýb: | žádná |
| CAS latency: | CL46 |
| Chladenie: | Bez chlazení |
| Počet modulov v balení: | 1x16GB |
| RGB podsvícení: | Ne |
| Modelová řada: | Kingston |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
