Kingston FURY Beast, DDR4, 16GB, 3200MHz, CL16, 2x8GB, RGB, Black
Kód: KF432C16BB2AK2/16
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: Kingston Fury Beast RGB KF432C16BB2AK2/16
Typ paměti: DDR4
Kapacita paměti: 16 GB
Frekvence paměti: 3200 MHz
ECC: Non-ECC
Časování: CL16
XMP: Ano
Podsvícení: Ano
Napětí: 1,2V, 1,35V
Rozměry: 7,1x41,1x133,4 mm (ŠxVxH)
Hmotnost: 77,9 g
Počet modulů v balení: 2 x 8 GB
Dodatočné parametre
| Kategória: | DDR4 |
|---|---|
| Záruka: | 10 rokov |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 740617337532 |
| Kapacita (pamäte): | 2x8 GB |
| Pre PC/NTB (pamäte): | PC |
| Výrobca (pamäte): | Kingston |
| Typ pamäte (pamäte): | DDR4 |
| Frekvencia (pamäte): | 3200 MHz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
