Kingston/SO-DIMM DDR5/32GB/5600MHz/CL46/1x32GB
Kód: KCP556SD8-32
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte |
|---|---|
| Záruka: | Doživotná |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 740617335040 |
| Typ paměti: | SO-DIMM DDR5 |
| Kapacita paměti: | 32GB |
| Frekvencia (MHz): | 5600 |
| Podpora korekcie chýb: | žádná |
| CAS latency: | CL46 |
| Chladenie: | Bez chlazení |
| Počet modulov v balení: | 1x32GB |
| RGB podsvícení: | Ne |
| Modelová řada: | Kingston |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
