LANBERGNÁSTĚNNÁ INSTALAČNÍ SKŘÍŇ 19" 6U 600X600 ČERNÉ PERFOROVANÉ DVEŘE (PLOCHÉ BALENÍ)
Kód: WF01-6606-23B
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Řada serverových skříní Lanberg WF01 představuje moderní a odolné řešení stojanu, které se dokonale hodí pro použití v podnikových i domácích IT sítích. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, vyznačují se robustností a snadnou instalací a splňují očekávání i těch nejnáročnějších profesionálů v oblasti ICT. Serverové skříně WF01 jsou k dispozici v různých velikostech a konfiguracích, které umožňují optimální správu kabelů a bezpečné uložení síťových zařízení. Rackové skříně Lanberg WF01 jsou ideální volbou pro jakoukoli instalaci ICT. Díky kombinaci funkčnosti, odolnosti a elegantního designu je řada WF01 jistou volbou pro potřeby vaší serverové infrastruktury.Typ skříně
Montáž na stěnu
Velikost
19"
Výška ICT
6 U
Typ sestavy
Samočinná montáž
Pracovní hloubka
529.5 mm
Typy předních dveří
Perforované
Typ dveří
Jednokřídlé
Maximální statické zatížení
60 kg
Výše slotu pro ventilátory
2
Počet svislých kolejnic
4
Termostat
Ne
LCD panel
Ne
Barva
Černá
Barva RAL
RAL9004
Stupeň krytí
IP20
Tloušťka předních dveří
1 mm
Tloušťka horního a spodního panelu
1 mm
Tloušťka bočního panelu
1 mm
Tloušťka montážních lišt
1.5 mm
Tloušťka rámu
1.2 mm
Tloušťka ostatních částí
1.2 mm
Hloubka
600 mm
Šířka
600 mm
Výška
379 mm
Hmotnost
20.28 kg
Standard
ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/ČÁST 1, DIN 41494/ČÁST 7, ETSI, IEC297-2:1982
Podrobnosti o uzemnění
Přední panel, Spodní panel
Dodávané příslušenství
Boční zámky, Montážní držák, Přední zámek, Sada montážních prvků, Uzemňovací kabel, Uživatelská příručka, Šrouby M6
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dátové rozvádzače 19'' + príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 24 kg |
| EAN: | 5901969447453 |
| Typ (rackové skrine): | Montáž na zeď |
| Výška racku (rackové skrine): | 6U |
| GPSR: | Impakt S.A.;Stanisława Lema 16,Mosina,62-050,Polsko;product@impakt.com.pl,+48611010230 |
| Šírka racku (rackové skrine): | 60 cm |
| Výrobca (rackové skrine): | Lanberg |
| Hĺbka racku (rackové skrine): | 60 až 79 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
