Lenovo IdeaCentre, 27ILL11, 27'', FHD, U5-226V, 16GB, 512GB, Intel int, bez OS, Šedá, 2R
Kód: F0JW000UCK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: Lenovo IdeaCentre AIO 27ILL11
Barva: Šedá (Cloud Grey)
Operační systém: ne
Procesor: Intel Core Ultra 5 226V, (8 jader - 4P + 4LPE / 8 vláken, P-core 2,1/4,5GHz, LP E-core 2,1/3,5GHz, Max Turbo up to 4.5GHz, 8MB Intel Smart Cache, Intel AI Boost až 40 TOPS)
Displej: 27'' FHD (1920x1080) IPS 300 nitů antireflexní, 100Hz, 99% sRGB, bezrámečkový ze 3 stran, hardwarové potlačení modrého světla, nedotykový displej
Dotykový: ne
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc Graphics 130V
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe
Rozšiřujicí sloty pevného disku: Dva sloty M.2 (jeden pro WLAN, jeden pro SSD)
Optická mechanika: ne
Pero: ne
Paměť: 1x 16GB integrovaná LPDDR5x-8533, MoP Memory
Počet paměťových slotů (celkem/volné): bez slotů (0/0)
Maximální podporovaná paměť: nelze doplnit (max. 16 GB LPDDR5x-8533)
Síť: Ethernet (Integrovaný 100/1000M)
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.3)
Zadní konektory: * 1x USB-A (USB 10 Gb/s / USB 3.2 Gen 2) * 2x USB-A (vysokorychlostní USB / USB 2.0) * 1x HDMI-in * 1x HDMI® 2.1 TMDS * 1x RJ-45 * 1x napájecí konektor
Boční konektory (vpravo): * 1x USB-C® (USB 10 Gb/s / USB 3.2 Gen 2), pouze přenos dat * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5 mm)
Tlačítka (vlevo) * 1x Přepínání kamery * 1x Tlačítko napájení
Čtečka karet: ne
Webkamera: 5,0 MP
Mikrofon: Duální mikrofon
Audio: kodek Realtek® ALC233, 3Wx2, HARMAN
Rozměry: 611,72 × 192,1 × 471,66 mm
Hmotnost: cca 7,1 kg
Napájení: zdroj 90W 89% adaptér
Klávesnice: Drátová USB Calliope klávesnice, Cloud Grey, čeština/slovenština
Myš: Drátová USB Calliope myš, Cloud Grey
Záruka: 2 roky Courrier/carry-in
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaCentre_AIO_27ILL11?M=F0JW000UCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199275023804 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaCentre |
| Prevedenie: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA štandard: | Ne |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Počet USB portov (celkom): | 4 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 8533 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Model: | 27ILL11 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,1 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 0 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 0 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 3 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 1 |
| HDMI (počet): | 2 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 90 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 2 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U5-226V |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,5 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Šedá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 40 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
