Lenovo IdeaPad Slim 3, 16ARP10, R7-170, 16'', WUXGA, 16GB, 1TB, AMD int, W11H, Gray, 2R
Kód: 83K800CECK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10
Operační systém: Windows 11 Home, čeština / slovenština / angličtina
Procesor: AMD Ryzen 7 170 (8 jader / 16 vláken, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3)
Paměť: 8GB integrovaná DDR5-4800 + 8GB SO-DIMM DDR5-4800
Počet slotů (celkem/volných): (1/0)
Maximální velikost: 24 GB (8 GB integrované + 16 GB SO-DIMM) DDR5-4800
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: Dva sloty M.2 2242 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ano
Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) IPS 300 nitů, antireflexní, 45% NTSC, 60Hz
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 680M
Audio: Stereo reproduktory, 2W x2, optimalizované pro Dolby Audio™, mikrofon 2x, Pole
Web kamera: FHD 1080p + IR s privátní krytkou
Pero: ne
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.3)
WWAN: ne
Konektory USB: * 2x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1) * 1x USB-C® (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1), s USB PD 45-65W a DisplayPort™ 1.2
Další konektory: * 1x HDMI® 1.4 * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm) * 1x Čtečka SD karet * 1x Napájecí konektor
Zabezpečení: Firmware TPM 2.0 Enabled
Baterie: Integrovaná 60 Wh
Napájení: bez adaptéru
Barva: šedá (Luna Grey)
Materiál: Hliník (vrch), PC-ABS (spodek)
Rozměry(ŠxHxV): 360 x 251 x 16,9–17,9 mm
Hmotnost: cca 1,73 kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad_Slim_3_16ARP10?M=83K800CECK
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen 7 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199274425371 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 1 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 4800 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 24 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,73 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | 16ARP10 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,2 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 680M Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 100 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | Round Tip |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 251 |
| Šírka (mm): | 360 |
| Hĺbka (mm): | 17,9 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R7-170 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,75 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 60 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
