IdeaPad Slim 3 14'' WUXGA, R5 150, 16, 512, INT, W11H, noA
Kód: 83K60092CK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo IdeaPad Slim 3 14ARP10
Operační systém: Windows® 11 Home, česky / slovensky / anglicky
Procesor: AMD Ryzen™ 5 150 (6 jader / 12 vláken, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3)
Paměť: 8GB integrovaná DDR5-4800 + 8GB SO-DIMM DDR5-4800
Počet slotů (celkem/volných): (1/0)
Maximální velikost: 24GB (8GB integrovaná DDR5-4800 + 16GB SO-DIMM DDR5-4800)
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku: Dva sloty M.2 2242 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: Čtečka SD karet
Displej: 14'' WUXGA (1920x1200) OLED 400 nitů, lesklý, 100% DCI-P3, DisplayHDR True Black 500
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon™ 660M Graphics
Audio: Stereo reproduktory, 2W x 2, optimalizované s Dolby Audio™, mikrofon 2x, pole
Web kamera: FHD 1080p + IR s privátní krytkou
Pero: ne
Polohovací zařízení: Beztlačítkový multidotykový touchpad s povrchem Mylar®, podpora Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 m
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.3)
Konektory USB: * 2x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1) * 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.2
Další konektory: * 1x HDMI® 1.4 * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm) * 1x čtečka SD karet * 1x napájecí konektor
Zabezpečení: Bezpečnostní čip Firmware TPM 2.0 enabled
Baterie: Integrovaná 60 Wh
Napájení: bez adaptéru
Barva: šedá (Luna Grey)
Materiál: Hliník (vrch), PC-ABS (spodek)
Rozměry(ŠxHxV): 314,4 x 221,1 x 16,9-17,9 mm
Hmotnost: cca 1,33 kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad_Slim_3_14ARP10?M=83K60092CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen 5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199274425272 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 1 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 4800 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 24 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,33 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | 14ARP10 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,3 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 660M Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 100 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | Round Tip |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 17,9 |
| Šírka (mm): | 314,4 |
| Hĺbka (mm): | 222,1 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | R5-150 |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,55 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 60 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
