Lenovo Legion PRO, 32UD-10, 31,5'', QD-OLED, 4K UHD, 240Hz, 0,03ms, Čierna, 3R
Kód: 69D0GACBEU
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*31.5'' UHD, PureSight QD-OLED display *99% sRGB and 99% DCI-P3 color gamut, 1.07b color support and True 10-bit color depth *Dolby Vision® + VESA Certified DisplayHDR True Black 400 *240Hz high refresh rate, 0.03ms extreme response time, ClearMR 13000 *AMD FreeSync Premium Pro and VESA Adaptive Sync *USB-C® one cable solution, HDMI® 2.1, DP 1.4, and USB Hub portsTyp obrazovky: QD-OLED
Úhlopříčka [palce]: 31,5
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0,1814 x 0,1814
Obnovovací frekvence [Hz]: 240
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1 500 000:1
Odezva [ms]: 0,03 (G to G)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1,07 miliardy (True 10-bit)
Reproduktory: Ne
Konektory: *2x HDMI® 2.1 TMDS *1x DP 1.4 (HBR3) *1x USB-C® (DP 1.4 Alt Mode HBR3, PD 3.1 až 15W) *1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2, PD 3.1 up to 15W, DP 1.4 Alt Mode HBR3, USB Upstream), 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1, USB Downstream)
Napájení: Integrovaný adaptér
Spotřeba [W]: 130 (typická) / 175 (maximální)
Třída energetické náročnosti: EU Energy Efficiency Level F
Montáž na zeď: VESA 100 x 100 mm
Ergonomie: Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust
Barva: Raven Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 718,9 x 598,1 x 245,4
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 718,9 x 415,3 x 51,2
Hmotnost [kg]: 8,5 (se stojanem) / 6,1 (bez stojanu)
Video Kabel v balení: HDMI®, DP, USB-C®
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 31 - 40 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198158745215 |
| Displej - typ: | QD-OLED |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1 500 000:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,1814 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 718,9 x 598,1 x 245,4 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178\178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 8,5 |
| Model: | 32UD-10 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Doba odozvy (ms): | 0,03 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 130 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Lenovo Legion PRO |
| Výkon Power Delivery (W): | 15 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Zoner logo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
