LENOVO NTB LOQ Essential 15ARP11 - Ryzen™ 7 170,15.6" FHD IPS,16GB,512SSD,HDMI,RTX™ 5060 8GB,W11H,2Y CC
Kód: 83VA001GCK2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Produkt: Lenovo LOQ Essential 15ARP11
Part Number: 83VA001GCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 170 (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | NVIDIA GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 65W, 572 AI TOPS |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 1x 16GB SODIMM DDR5-4800 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 16GB DDR5-4800 offering |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD up to 1TB |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio |
| Kamera | HD 720p with E-shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | 60Wh |
| Max. výdrž na baterii | |
| Napájací Adaptér | 135W Slim Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, FreeSync™ |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | White Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Luna Grey |
| Materiál | PC-ABS (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 361.26 x 255.6 x 22.9-24.8 mm (14.22 x 10.06 x 0.90-0.98 inches) |
| Hmotnost | Starting at 2.3 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 2x USB-A (USB 5Gbps) 1x USB-C (USB 5Gbps), with USB PD 65-100W 1x HDMI 2.1, up to 8K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Slim tip Power connector |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Nie |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | - |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3.46 kg |
| EAN: | 199274947583 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Použití: | Herní |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 7 |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5060 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 15.6 |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Web kamera |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
