Lenovo ThinkPad E, 21SR0077CK, U5-225U, 16'', WUXGA, 16GB, 1TB, Intel int, W11H, Black, 3R
Kód: 21SR0077CK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 Intel
Operační systém: Windows® 11 Home, čeština / slovenština / angličtina
Procesor: Intel Core U5 225U (12 jader, 12 vláken, up to 4.8GHz, 12 MB cache)
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): (2/1)
Maximální velikost: 64GB DDR5-5600
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Sloty pevného disku: Jeden slot M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 • Jeden slot M.2 2280 PCIe 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) IPS 300 nitů antireflexní, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovana Intel Arc 140T GPU Functions as Intel Graphics
Audio: kodek Senary SN6147, Stereo reproduktory, 2x 2W, Dolby Atmos®, zvuk od HARMAN, mikrofon 2x, Pole
Web kamera: FHD 1080p + IR hybridní s privátní krytkou
Pero: ne
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: Ethernet (100/1000M)
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3)
WWAN: ne
Konektory USB: * 1x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1) * 1x USB-A (USB 10 Gb/s / USB 3.2 Gen 2), Always On * 1x USB-C® (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1), s USB PD 3.1 a DisplayPort™ 1.4 * 1x USB-C® (USB4® 40 Gb/s), s USB PD 3.1 a DisplayPort™ 1.4a
Další konektory: * 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5 mm) * 1x RJ-45
Zabezpečení: * Bezpečnostní čip: Diskrétní TPM 2.0 povolen * Bezpečnostní slot: Kensington® Nano™, 2,5 x 6 mm
Baterie: Integrovaná 64 Wh
Napájení: 65W USB-C® (3-pin)
Barva: Černá (Black)
Materiál: Hliník
Rozměry(ŠxHxV): 356 x 249 x 10,1/17,05 mm
Hmotnost: cca 1,63 kg
Záruka: 3 roky Onsite
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_E16_Gen_3_Intel?M=21SR0077CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 5 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199271814246 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad E |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Záruka batérie: | 12 měsíců |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,63 |
| Farba: | Černá |
| Model: | E16 Gen 3 (Intel) |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,5 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 2 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 17,05 |
| Šírka (mm): | 356 |
| Hĺbka (mm): | 249 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U5-225U |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 64 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
