Lenovo ThinkPad T, T14s 2-in-1 G1, U5-225U, 14'', WUXGA, T, 16GB, 512GB, Intel int, W11P, Black, 3R
Kód: 21R3001HCK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 1
Operační systém: Windows® 11 Pro, česky / slovensky / anglicky
Procesor: Intel® Core Ultra 5 225U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB
Paměť: 16GB Soldered LPDDR5x-7467
Počet slotů (celkem/volných): (0/0)
Maximální velikost: 16GB pájená paměť, bez možnosti navýšení
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Sloty pevného disku: Jeden disk, až 2TB M.2 2280 SSD
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Čtečka čipových karet: Ano
Displej: 14'' WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-reflection / Anti-smudge, 45% NTSC, DBEF5, Touch
Grafická karta: Integrated Intel® Graphics
Audio: High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec, Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio, 2x, 360° mikrofon
Web kamera: 5.0MP + IR diskrétní s privátní krytkou, MIPI, Always On Computer Vision
Polohovací zařízení: TouchPad+TrackPoint
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ano
Dotykový displej: Ano
Síť: Bez ethernetu
Bezdrátová komunikace: Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3
Konektory USB: *1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) *1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), vždyzapnuto *2x USB-C® (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), s USB PD 3.0 a DisplayPort 1.4a
Další konektory: *1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz *1x Kombinovaný sluchátka / mikrofon jack (3.5mm) *1x Slot na Nano-SIM
Zabezpečení: *Discrete TPM 2.0 Enabled *Čtečka otisků prstů integrovaná v zapínacím tlačítku *Kensington Nano Security Slot™, 2.5 x 6 mm *IR kamera pro Windows Hello
Baterie: Integrovaná 58Wh
Napájení: 65W USB-C Slim GaN (3-pinový)
Barva: černá (Black)
Materiál: Magnesium (vrch), Hliník (spodek)
Rozměry (ŠxHxV): 313.6 x 222.8 x 12.86/19.21 mm
Hmotnost: cca. 1.40 kg
Záruka: 3 roky Premier Support
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_T14s_2_in_1_Gen_1?M=21R3001HCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 5 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198158253796 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad T |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | 4G LTE |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 7467 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hořčík a hliník |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,40 |
| Farba: | Černá |
| Model: | T14s 2-in-1 G1 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,5 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Privacy filter: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 222,8 |
| Šírka (mm): | 313,6 |
| Hĺbka (mm): | 12,86 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U5-225U |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025060164 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
