Lenovo Tab K11, Gen 2, 11'', 2560x1600, 8GB, 128GB, An15, Luna Grey
Kód: ZAFS0262CZ
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*Luna Grey *IP52Operační systém: Android™ 15 or Later
Procesor - typ: MediaTek Dimensity 6300
Procesor - počet jader: 8 jader
Procesor - frekvence: 2x A76 @2.4 GHz + 6x A55@2.0 GHz
Grafika: Integrovaná Arm Mali-G57 MC2 GPU
Chipset: MediaTek SoC Platform
RAM [GB]: Integrovaná 8GB LPDDR4x
Vnitřní paměť [GB]: 128GB UFS 2.2
Paměťové karty: microSD Card Slot
Displej: IPS 500 nitů Antireflexní, 72% NTSC, 90Hz, Dotyk
Úhlopříčka displeje [palce]: 11''
Rozlišení [pix]: 2.5K (2560x1600)
Konektivita: *WLAN + Bluetooth *Wi-Fi® 5, 802.11ac 1x1 + BT5.2 *WWAN: ne *SIM: ne *1x USB-C® (Hi-Speed USB / USB 2.0) *1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) *1x Card slot
Výbava: Fotoaparát: Front 8.0MP, fixed focus, face unlock / Rear 13.0MP autofocus, with flashlight Mikrofon: Single microphone Reproduktory: 4 , optimalizované Dolby Atmos® GPS + GLONASS + Galileo + A-GPS Senzory: *Accelerometer (G) senzor *Ambient light senzor (ALS) *Hall sensor
Baterie: * Typ baterie: Integrovaná * Kapacita baterie [mAh]: 7040 mAh (Typ.)
Rozměry [mm]: 254.59 x 166.15 x 6.99
Hmotnost [g]: 480 g ± 10 g
Obsah balení: Lenovo® Tab K11 G2 + Lenovo folio klávesnice + Lenovo Tab Pen
Záruka: 12 měs. https://psref.lenovo.com/Compare/Detail/Tab_K11_Gen_2?M=ZAFS0262CZ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety Android |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198157032231 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Procesor - typ: | MediaTek Dimensity 6300 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | MediaTek |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SD |
| Obsah balenia: | Lenovo Folio Keyboard + Lenovo Tab Pen |
| GPS: | Ano |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Predný fotoaparát: | Ano |
| Zadný fotoaparát: | Ano |
| Senzory: | Accelerometer sensor, Ambient light sensor (ALS), Hall sensor |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Modelový rad: | Lenovo Tab K11 |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 128 |
| Verzia OS: | Android 15 |
| Lightning: | Ne |
| Batéria: | Integrovaná |
| Záruka tabletu (roky): | 1 |
| Displej - popis: | 2.5K (2560x1600) IPS 500 nitů antireflexní, 72% NTSC, 90Hz, Dotyk |
| Uhlopriečka ("): | 11 |
| Hmotnosť presná (kg): | 0,430 |
| Hmotnosť: | od 0,351 do 0,5 kg |
| Farba - presná: | Luna Grey |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 13 |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 8 |
| Model: | Gen 2 |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,4 |
| Vodeodolnosť: | Ne |
| micro USB: | Ne |
| Operačný systém: | Android |
| Max veľkosť pamäťovej karty: | 2TB |
| Možnosť SIM: | Ne |
| Stylus (súčasťou balenia): | Ano |
| Akcelerometer (G-Sensor): | Ano |
| Gyroskop: | Ne |
| Výška (mm): | 254,59 |
| Šírka (mm): | 166,15 |
| Hĺbka (mm): | 6,99 |
| Farba: | Šedá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
