Lenovo ThinkPad Professional 16-inch Topload G2 - taška
Kód: 4X41M69795
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Produkt: Lenovo ThinkPad Professional 16-inch Topload Gen 2
Part Number: 4X41M69795
| Color | Black |
| Brand | Thinkpad |
| Features | A RFID pocket, Charge opening reserved on top right corner inside main compartment, 70% OBP Plastic Bag |
| Weight | 0.84kg |
| Dimensions | 367 x 266 x 30 mm (14.45 x 10.47 x 1.18 inch) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.92 kg |
| EAN: | 195892091196 |
| Farba: | Čierna |
| Typ: | Taška |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
