LENOVO NTB V15 G5 IRL - 5-210H,15.6" FHD TN,8GB,512SSD,HDMI,Int. Intel Graphics,2Y CC
Kód: 83GW00B8CK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo V15 G5 IRL
83GW00B8CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrovaná Intel Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pamäť | 1x 8GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| Pamäťové sloty | 2x DDR5 SO-DIMM slot, kompatibilný s dual-channel |
| Max. Pamäť | Až 32GB DDR5-5200 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Jeden disk, až 1TB M.2 2242 SSD |
| Slot pre Úložisko | Jeden M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot |
| Čítačka kariet | Nie |
| Optická mechanika | Nie |
| Audio čip | High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 1.5W x2 |
| Kamera | HD 720p s Privacy Shutter |
| Mikrofón | 2x, Array |
| Bateria | Integrovaná 47Wh |
| Napájací adaptér | 65W Round Tip (3-pin) |
| DIZAJN | |
| Displej | 15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | Nie podsvietená, Czech / Slovak |
| Farba | Business Black |
| Povrchová úprava | Textúra |
| Materiál | PC-ABS (Hlava), PC-ABS (Spodok) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 359.2 x 235.8 x 18.3 mm |
| Hmotnosť | Od 1.61 kg |
| SOFTVÉR | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný softvér | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Eternet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Štandardné porty | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), s USB Power Delivery (len 20V) a DisplayPort™ 1.2 1x HDMI 1.4b 1x Combo jack pre slúchadlá / mikrofón (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Napájací konektor |
| Zabezpečenie a súkromie | |
| Bezpečnostný čip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
| Fyzický zámok | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Ďalšie zabezpečenie | Záslepka kamery |
| Služby | |
| Základná záruka | 2 roky, Kurier alebo Carry-in |
| Zahrnutá aktualizácia | Nie |
| PRÍSLUŠENSTVO | |
| Zahrnuté príslušenstvo | Nie |
| CERTIFIKÁCIA | |
| Zelená certifikácia | ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 6 RoHS kompatibilný |
| Iné certifikácie | TÜV Rheinland Low Blue Light (Softvérové riešenie) |
| Mil-Spec testy | MIL-STD-810H vojenské testy - splnené |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.49 kg |
| EAN: | 199272285724 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Typ procesora: | Intel Core 5 |
| Model procesoru: | Intel Core 5 210H |
| Výkon CPU dle PassMark: | 18336 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.8 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.2 |
| TDP: | 45 |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Velikost paměti RAM (GB): | 8 |
| Typ panelu: | TN |
| Úhlopříčka displeje ("): | 15.6 |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Numerická klávesnica |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
