Lenovo Yoga Mini, 01IPH11, Mini, U5-325, 16GB, 512GB, Intel int, W11H, 3ROn-Site
Kód: 91E7000MMK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Yoga Mini 01IPH11
Operační systém: ,Windows 11 Home
Procesor: ,Intel Core™ Ultra 5 325, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.5GHz, 12MB Intel Smart Cache
Paměť: ,16GB Soldered LPDDR5X-8533
Počet slotů (celkem/volných): ,0/0
Maximální velikost paměti: ,32 GB
Pevný disk: ,512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe
Grafická karta: ,Integrovaná ,Intel Graphics ,
Audio: ,ALC3341S
Síť: ,1x RJ-45 (2.5GbE)
Bezdrátová komunikace: , *Wi-Fi-7 *Bluetooth 5.4
Klávesnice: ,Ne
Myš: ,Ne
Napájení: ,100W 90% Adapter
Přední porty: , *1x Thunderbolt 4 *1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) *1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) with USB PD-in *1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) *1x HDMI® 2.1 TMDS *1x 2.5GbE Ethernet (RJ-45
Porty vlevo: , *1x Thunderbolt 4 *1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Porty vpravo: *1× zapínací tlačítko se čtečkou otisku prstu
Rozšiřující sloty: , *2x M.2 slots (jden pro WLAN, jeden pro SSD)
Barva: ,Seashell
Rozměry: ,130 x 130 x 48.6 mm
Hmotnost: ,0,6 Kg
Záruka: ,36 Měsíců
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199275147418 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Intel dedikovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | Lenovo Yoga Mini |
| Prevedenie: | Mini PC |
| Ethernet - rýchlosť: | 2,5 Gbs |
| Klávesnica: | Ne |
| Myš: | Ne |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | 01IPH11 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,1 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 1 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 2 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 0 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 100 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 1 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 On-Site |
| Presný model CPU: | U5-325 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 1 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,5 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Farba: | Béžová |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 47 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
