Lenovo Yoga Slim 7, 14AGP11, AI7-445, 14'', WUXGA, 16GB, 1TB, AMD int, W11H, Tidal Teal, 3R On-Site
Kód: 83QS0037CK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo Yoga Slim 7 14AGP11 * Copilot+ PC * IR kamera pro Windows Hello
Operační systém: Windows® 11 Home, čeština / slovenština / angličtina
Procesor: AMD Ryzen AI 7 445 (6 jader / 12 vláken, 2.0 / 4.6GHz, 6MB L2 / 8MB L3)
NPU: Integrovaný AMD Ryzen AI, až 50 TOPS
Paměť: 16GB integrovaná LPDDR5x-8000
Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 16GB, nelze navýšit
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: 1x M.2 SSD (max 2TB)
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14'' 2,8K WUXGA (1920x1200) OLED, 600 nitů, lesklý, 100% DCI-P3, 60 Hz, Eyesafe, Dolby Vision, Flicker Free, DisplayHDR True Black 500, X-Rite
Grafická karta: Integrovaný AMD Radeon 840M Graphics
Audio: 4 stereo reproduktory, 2x 2W (woofery), 2x 2W (výškové reproduktory), optimalizované s Dolby Atmos®, Amplifier (AMP), kodek Realtek ALC3306, High Definition (HD), 4x mikrofon
Webkamera: 5MP + IR se E-závěrkou
Polohovací zařízení: beztlačítkový vícedotykový ForcePad se skleněným povrchem, podpora Precision TouchPad (PTP), 80x120mm
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstu: ne
Pero: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4)
Porty USB: * 1x USB-C (USB 10Gbps), s USB PD 45-65W and DisplayPort 1.4 * 2x USB-C (USB4 40Gbps), s USB PD 45-65W and DisplayPort 2.1
Bezpečnostní čip: Microsoft Pluton TPM 2.0 Enabled
Baterie: integrovaná 70Wh
Výdrž baterie: 16,68 h (MobileMark® 30@250nits - WUXGA OLED models)
Napájení: bez adaptéru
Barva: Tidal Teal
Materiál: hliník
Rozměry: 312 x 221 x 13,9mm
Hmotnost: cca 1,15kg
Záruka: 3 roky Premium care s Onsite
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/Yoga_Slim_7_14AGP11?M=83QS0037CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen AI 7 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199274937324 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 0 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo Yoga Slim 7 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 8000 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka notebooku: | 3R On-Site |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,15 |
| Farba: | Tidal Teal |
| Model: | 14AGP11 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,0 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 840M Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 400 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 13,9 |
| Šírka (mm): | 312 |
| Hĺbka (mm): | 221 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | AI7-445 |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,6 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 70 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 600 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
