55'' LG LED 55UH5Q-E-UHD, 500cd, IPS, OPS, 24, 7
Kód: 55UH5Q-E.AEU
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
55UH5Q - ,4K UHD Signage *Resolution: 3,840 × 2,160 (UHD) *Brightness: 500 nits (Typ.) *Bezel Width: 11.4 mm (Even Bezel) *webOS Smart Platform *LG Shield *24/7
Typ obrazovky: ,ADS
Podsvícení: ,Edge
Úhlopříčka [palce]: ,55
Rozlišení: ,3,840 x 2,160 (4K UHD)
Obnovovací frekvence [Hz]: ,60 Hz
Poměr stran: ,16:9
Povrch displeje: ,25% (Typ.)
Jas [cd/m2]: ,500
Kontrast: ,1,200 : 1 (Typ.)
Odezva [ms]: ,8m (G to G)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): , 178 × 178
Počet barev: ,1.07 Billion Colors (10 bit (D))
Reproduktory: ,10 W × 2
Konektory: , * ,Wi-Fi &, Bluetooth (Built-in) *Input HDMI (3, HDCP 2.2/1.4), DP (HDCP 2.2/1.3), RS-232C (4 Pin Phone-Jack), RJ45 (LAN), IR, USB 2.0 Type A (2) *Output Audio, RS-232C (4 Pin Phone-Jack), IR (No / Yes (Support IR Daisy Chain via RS232C In/Out))
Napájení: ,AC 100-240 V ~, 50/60 Hz, ,Built-In Power
Spotřeba [W]: ,130 W (TBD) / 154 W
Stand By režim [W]: ,0.5 W
Třída energetické náročnosti: ,G
Montáž na zeď: ,300 × 300 mm
Naklápění monitoru: ,Portrait / Landscape
Barva: ,Black
Rozměry (ŠxVxH mm): ,1,240,1 × 711,9 × 29,7 mm
Hmotnost [kg]: ,14.3 kg
Obsah balení: ,Remote Controller, Power Cord, QSG, Regulation Book, Phone to RS232C Gender, Cable Holder (For Power Cord), IR/Light Sensor Receiver (EU/EK Only), Magnetic Sheet (2, EU/EK Only)
Záruka: ,36 měs.
Stránky výrobce: ,https://www.lg-informationdisplay.com/product/digital-signage/standard/55UH5Q
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8806096522172 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1240,1 × 711,9 × 29,7 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 55 |
| Hmotnosť presná (kg): | 14,3 |
| Model: | 55UH5Q-E |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Senzor okolitého svetla: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| Smart funkcie: | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 130 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 300 x 300 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | LG |
| Daisy Chain: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
| Flicker Free: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
