LG 55" signage 55UL3Q UHD Signage, 350nit, 16, 7, 1% haze, webOS 6.0, Landscape and Portrait, 59mm, even bezel
Kód: 55UL3Q-E.AEUQ
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 15.44 kg |
| EAN: | 8806096497487 |
| Uhlopriečka obrazovky: | 55" |
| Technológia TV: | LCD |
| Rozlíšenie: | Ultra HD 4k 3840x2160 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), Jack 3,5 mm výstup, HDMI, USB 2.0, RS-232 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Svietivosť (v nt): | 350 |
| VESA: | 300 x 300 |
| Doba prevádzky: | 16/7 |
| Energetická trieda: | G |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
