86'' LG LED 86UH5N-M - UHD, 500cd, 24, 7
Kód: 86UH5N-M.AEU
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*New High Haze UHD Standard Signage *24/7 *IP5xTyp obrazovky: IPS
Podsvícení: Edge
Úhlopříčka [palce]: 86''
Rozlišení: 3840 x 2160 (UHD)
Obnovovací frekvence [Hz]: 120 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Haze 28%
Jas [cd/m2]: 500nit (Typ.)
Kontrast: 1,100:1
Odezva [ms]: 8 ms (G to G)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 x 178
Počet barev: 1.07 Billion colors
Reproduktory: ano
Konektory: *Input: HDMI (3, HDMI1/HDMI2: HDCP 2.2/1.4, HDMI3 : HDCP 1.4), DP (1, HDCP2.2/1.3), DVI-D (HDCP1.4), Audio In, RS232C IN (1, 4pin Phone-jack), RJ45(LAN), IR IN, USB2.0 Type A(1) *Output: HDMI Out, Audio Out, RS232C OUT (1, 4pin Phone-jack)
Napájení: AC 100-240V~, 50/60Hz, Built-In Power
Spotřeba [W]: 215 W (TBD)
Stand By režim [W]: 0.5 W
Montáž na zeď: 600 x 400
Orientace: Portrait / Landscape
Barva: černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 1926.2 x 1097.2 x 60.6 mm (without Handle and LG Logo)
Hmotnost [kg]: 49
Záruka: 36 měs. https://www.lg-informationdisplay.com/product/digital-signage/standard/86UH5N-M
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8806096233740 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1,928.8 x 1,099.8 x 29.7 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 86 |
| Hmotnosť presná (kg): | 53 |
| Model: | 86UH5N-M |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 10 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.2 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 205 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 600 x 400 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 45,1 do 70 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Modelový rad: | LG |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
| Flicker Free: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
