MERCUSYS MB118-4G venkovní-pout door WiFi4 router (N300, 4G LTE, 2,4GHz, 1x100Mb, s LAN, WAN,1xnanoSIM,1xPoE-Out)
Kód: MB118-4G
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.91 kg |
| EAN: | 6957939002848 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku: | Wi-Fi routery |
| Komunikačné pásmo: | 2,4 GHz |
| Podporované štandardy: | 802.11b/g, 802.11b/g/n, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Zabezpečení: | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Typ antény: | Odnímatelná |
| Pripojenie externej antény: | Nie |
| USB port: | Ne |
| Slot na SIM kartu: | Ano |
| Použití: | Venkovní, Vnitřní |
| Typy PoE: | PoE - Out |
| Počet portů LAN: | 1 |
| Další vlastnosti: | PoE (Power over ethernet), Podpora 4G/LTE, Podpora 3G |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
