Mercusys MW300RE 300Mbps Range Extender, WPS, MIMO tech., 3x anténa
Kód: MW300RE

Podrobný popis
MERCUSYS MW300RE
Wi-Fi Extender s rýchlosťou až 300Mb/s
Ste unavení zo Wi-Fi "mŕtvej zóny"? MW300RE eliminuje mŕtve zóny pripojením k vášmu routeru, posilňuje a rozširuje svoj signál do oblastí, kam sám nedosiahne. Zariadenie tiež znižuje rušenie signálu, aby bolo zabezpečené spoľahlivé Wi-Fi pokrytie v celej domácnosti alebo kancelárii.
- Extender bezchybne rozširuje bezdrôtový signál do predtým nedosiahnuteľných oblastí alebo oblastí s ťažkým pripojením k drôtovému prepojeniu
- Tri externé antény s technológiou MIMO pomáhajú nastaviť MW300RE odlišne od bežných extenderov
- Jednoducho rozširujte bezdrôtové pokrytie pomocou jednoduchého nastavenia dvoma kliknutiami alebo stlačením tlačidla WPS
- Vďaka miniatúrnej veľkosti a nástennému prevedeniu je jeho nasadenie jednoduché a pružné presúvanie
- VMulti-color LED dióda vám pomôže nájsť správne miesto pre dosiahnutie najlepšieho rozšírenia Wi-Fi signálu
Stránky produktu: https://www.mercusys.com/cz/product/details/mw300re#overview
Technické špecifikácie
| Wireless | |
| Wireless Standards | IEEE 802.11n/g/b |
| Frequency | 2.4GHz |
| Signal Rate | Až 300Mbps |
| Reception Sensitivity | 11g 54M: -75dBm 11n HT20 MCS7: -73dBm 11n HT40 MCS7: -70dBm |
| Transmission Power | <20dBm |
| Wireless Security | WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK encryptio |
| Wireless Functions | Wireless MAC Address Filtering Domain Login Function Transmit Power Control |
| Hardware | |
| Dimensions (W X D X H) | 101 x 75 x 39 mm |
| Button | Reset/WPS tlačidlo |
| External Power Supply | Približne 4.3W |
| Antenna Type | 2 externé antény |
| Software | |
| Management | Správa |
| Others | |
| Package Contents | 300Mbps Wi-Fi Range Extender MW300RE Rýchly Sprievodca inštaláciou |
| Certifications | CE, ROHS |
| Environment | Prevádzková teplota: 0°C~40°C (32°F~104°F) Teplota skladovania: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Prevádzková vlhkosť: 10%~90% bez kondenzácie Vlhkosť skladovania: 5%~90% bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routery |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 6957939000462 |
| Rýchlosť LAN max.: | 100 Mbps |
| Optika: | Ne |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Rýchlosť Wi-Fi max.: | 300 Mbit/s |
| Obsahuje switch: | Ano |
| Antény: | Všesměrové |
| POE: | Ne |
| Wi-Fi 2,4 GHz: | Ano |
| WiFi 1 (802.11b): | Ano |
| WiFi 3 (802.11g): | Ano |
| Wi-Fi 4 (802.11n): | Ano |
| Použití (venkovní/vnitřní): | Vnitřní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
