Mercusys MW305R 300Mbps WiFi N router, 4x10/100 RJ45, 3x anténa
Kód: MW305R
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
MERCUSYS MW305R
Bezdrôtový router 300 Mbit/s Wireless N
Router MW305R poskytuje rýchlu a stabilnú Wi-Fi sieť pre vaše pripojené zariadenia. Bezdrôtové pripojenie s rýchlosťou až 300 Mbit/s je ideálne na streamovanie HD filmov, hranie online hier a rýchle sťahovanie súborov.
- Bezdrôtová rýchlosť 300 Mb/s je ideálna na streamovanie v HD, hranie online hier a sťahovanie veľkých súborov
- Tri 5dBi antény výrazne zvyšujú silu, veľkosť a stabilitu bezdrôtového signálu
- Intuitívna webová stránka vás prevedie procesom nastavenia počas niekoľkých minút
Stránky produktu: https://www.mercusys.com/cz/product/details/mw305r
Technické špecifikácie
| Wireless | |
| Wireless Standards | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Frequency | 2.4 - 2.4835GHz |
| Signal Rate | 11n: Až do 300Mbps (Dynamické) 11g: Až do 54Mbps (Dynamické) 11b: Až do 11Mbps (Dynamické) |
| Reception Sensitivity | • 270M: -70dBm@10% PER • 11M: -87dBm@10% PER • 130M: -72dBm@10% PER • 6 M: -92dBm@10% PER • 54M: -74dBm@10% PER • 1 M: -94dBm@10% PER |
| Transmission Power | <20dBm |
| Wireless Security | WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Wireless Functions | WDS bridge |
| Software | |
| WAN Type | Dynamic IP/Static IP/PPPoE/L2TP/PPTP |
| Management | Parental Control Access control Local management Remote management |
| DHCP | Server |
| Port Forwarding | Virtual server, UPnP, DMZ |
| Dynamic DNS | DynDNS?NO-IP |
| Firewall Security | IP a MAC adresa binding |
| Protocols | IPv4 |
| Guest Network | 2.4GHz guest sieť |
| Hardware | |
| Dimensions (W X D X H) | 147 mm × 115 mm × 34 mm |
| Interfaces | 3 10/100Mbps LAN porty 1 10/100Mbps WAN port |
| Button | Reset/WPS tlačidlo |
| External Power Supply | 5VDC/0.6A |
| Antenna Type | 3 x 5dBi pevné omni smerové antény |
| Others | |
| Certifikácie | CE, ROHS |
| Package Contents | 300Mbps Wireless N Router MW305R Napájací adaptér Rýchly iniciačný návod Ethernetový kábel |
| Environment | Prevádzková teplota: 0°C ~ 40°C (32°F ~ 104°F) Teplota skladovania: -40°C ~ 70°C (-40°F ~ 158°F) Prevádzková vlhkosť: 10% ~ 90%, bez kondenzácie Skladovacia vlhkosť: 5% ~ 90%, bez kondenzácie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routery |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 6957939000400 |
| Rýchlosť LAN max.: | 100 Mbps |
| Optika: | Ne |
| Počet LAN portov: | 4 |
| Rýchlosť Wi-Fi max.: | 300 Mbit/s |
| Obsahuje switch: | Ano |
| Antény: | Všesměrové |
| POE: | Ne |
| Antény demontovatelné (router): | Ne |
| Wi-Fi 2,4 GHz: | Ano |
| 802.11b (2,4GHz): | Ano |
| 802.11g (2,4GHz): | Ano |
| Wi-Fi 4 (802.11n): | Ano |
| Použití (venkovní/vnitřní): | Vnitřní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
