Microsoft Surface Pro 11 Copilot+, SD-X Plus, 13'', 2880x1920, T, 16GB, 256GB, Adreno, W11P, Platinum, 2R
Kód: ZIK-00006
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Surface Pro Copilot+ PC (11. edice) Nejflexibilnější a nejvýkonnější zařízení 2v1. Díky prostředí Copilota+ s AI akcelerací a funkcemi pro práci na cestách je počítač Surface Pro 11. edice, Copilot+ PC moderní verzí notebooku. Kryt je vyroben z minimálně 72% recyklovaného obsahu, včetně 100% recyklované hliníkové slitiny a 100% recyklovaných vzácných kovů.
* flexibilita i na cestách * ultratenký a ultralehký * vylepšené AI * stojánek Kickstand s 165° ohebným pantem
Software: Windows 11 Pro + předinstalované aplikace Microsoft 365
Procesor: Snapdragon® X Plus
NPU: Qualcomm® Hexagon™ (45 bilionů operací za sekundu)
Grafika: Qualcomm® Adreno™
Senzory: * akcelerometr * gyroskop * magnetometr * senzor okolní barvy
Zabezpečení: * zabezpečení na podnikové úrovni díky čipu TPM 2.0 a podpoře nástroje BitLocker * počítač s izolovaným jádrem Windows 11 * zabezpečený procesor Microsoft Pluton * ověřování obličejem Windows Hello s vylepšeným zabezpečením přihlášení
Displej: dotykový 13'' LCD displej PixelSense™ Flow, sRGB a Vivid, Dolby Vision IQ™, Corning® Gorilla® Glass 5
Rozlišení: 2880 × 1920 (267 PPI)
Poměr stran: 3:2
Kontrastní poměr: 1200:1
Obnovovací frekvence: až 120 Hz
Dotyk: 10bodový vícedotykový
Paměť: 16GB LPDDR5x RAM
Úložný prostor: 256GB SSD Gen 4
Životnost baterie: až 14 hodin (při přehrávání místního videa), až 10 (při aktivním používání internetu)
Kapacita baterie: jmenovitá kapacita baterie 48 Wh, minimální kapacita baterie 47 Wh
Připojení: * 2× port USB-C®/USB4® (podpora nabíjení, přenosu dat, DisplayPort 2.1, dokovací stanice Surface Thunderbolt™ 4) * 1× port Surface Connect * 1× port klávesnice Surface Pro
Kamery, video a zvuk: * Quad HD přední kamera Surface Studio * 1440p (Quad HD) kamera s ultra širokým zorným polem * efekty Windows Studia s automatickým rámováním, kreativními filtry (ilustrované, animované, akvarel), oční kontakt, oční kontakt: čtecí zařízení, rozostření portrétu, osvětlení portrétu * 10Mpx zadní full HD kamera * kamera Windows Hello s ověřováním podle obličeje * 2W stereo reproduktory s Dolby® Atmos® * podpora Bluetooth® LE Audio * dva studiové mikrofony se zaostřením hlasu
Bezdrátové připojení: * Wi-Fi 7 * Bluetooth® 5.4
Vnější design: *plášť: eloxovaný hliník *barva: platinová *fyzická tlačítka: hlasitost, napájení
Obsah krabice: * Surface Pro * 39W zdroj napájení Surface * úvodní příručka * dokumentace k zabezpečení a záruce
Rozměry: 287 x 209 x 9,3 mm
Hmotnost: 895 g
Klávesnice, pero a myš nejsou součástí produktu. Tyto doplňky si můžete dokoupit zvlášť.
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránky výrobce: https://www.microsoft.com/cs-cz/surface/business/surface-pro-11th-edition
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely - displeje pre noteboky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 196388291212 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| NFC: | Áno |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 0 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Qualcomm |
| Typ CPU: | ARM |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | MS Surface Pro 11 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Značka: | Microsoft |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 13 |
| Hmotnosť presná (kg): | 0,895 |
| Farba: | Platinová |
| Model: | Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1920 |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 256GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,4 |
| Modelový rad GPU: | Qualcomm Adreno GPU |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Webkamera: | Ano |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 39 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1440p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 209 |
| Šírka (mm): | 287 |
| Hĺbka (mm): | 9,3 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | SD-X Plus |
| Hmotnosť: | Super lehký do 1 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Konštrukcia notebooku: | Oddělitelná klávesnice |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| NPU - počet TOPs: | 45 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 600 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
