MSI Cyborg, 15 A13VE-1693XCZ, i5-13420H, 15,6'', FHD, 16GB, 1TB SSD, RTX 4050, DOS, Black, 2R
Kód: 9S7-15K111-1693
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: Cyborg 15 A13VE
Procesor: Intel Core i5-13420H (8 jader - 4P + 4E, 12 vláken, P-core 2,1/4,6 GHz, E-core 1,5/3,4 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 16GB (2x 8GB DDR5-5200)
Počet slotů (celkem/volných): 2/0
Pevný disk: 1TB M.2-2280 M-Key SSD PCIe GEN4x4 w/o DRAM NVMe
Rozšiřující sloty pevného disku: ne
Optická mechanika: ne
Displej: 15.6'' IPS-Level FHD (1920x1080), 144Hz Refresh Rate, ANTI-GLARE
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB GDDR6
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Web kamera: HD type (30fps@720p)
Čtečka otisku prstů: ne
Síť: Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace: Intel Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth v5.3
USB: *1x Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort™) *2x Type-A USB3.2 Gen1
Další konektory: *1x HDMI 2.1 (4K @ 60Hz) *1x RJ45 *1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack
Čtečka paměťových karet: ne
TPM 2.0: ne
Baterie: 53.5 Whrs, 3 články
Napájení: 120W adaptér
Barva: Černá
Materiál: Metal/Plast
Rozměry: 359.36 x 250.34 x 21.95~22.9
Hmotnost: 1.98 kg
Záruka: 2 roky, 1 rok baterie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377290470 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | MSI Cyborg |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | DOS |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 6 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | MSI |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5200 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Kov a plast |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Záruka batérie: | 12 měsíců |
| Uhlopriečka ("): | 15,6 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,98 |
| Farba: | Černá |
| Model: | 15 A13VE-1693XCZ |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,1 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 4050 6 GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 144 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ne |
| Šírka (mm): | 359,36 |
| Hĺbka (mm): | 250,34 |
| Presný model CPU: | i5-13420H |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ne |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,6 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 53,5 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
