MSI Modern AM273QP U5 125H, WQHD, 16, 512, W11H, White
Kód: MODERN AM273QP AI 1UM-402EU
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
MSI Modern AM273QP Bílá
Operační systém: ,Windows 11 Home
Procesor: ,Intel Core Ultra 5 125H (14 jader - 4P + 8E + 2LPE, 18 vláken, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,7/3,6 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 18 MB cache)
Paměť: ,16GB(8GB*2) ,DDR5 SDRAM ,2800(5600)MHz SO-DIMM
Počet slotů: ,2
Maximální velikost paměti: ,64GB
Pevný disk: ,512GB ,M.2-2280 M-KEY ,PCIe GEN4x4 w/o DRAM NVMe
Optická mechanika: ,Ne
Čtečka paměťových karet: ,Ano
Displej: ,27'' ,2560x1440 (WQHD) IPS, 1000:1, 16,7m
Grafická karta: , Integrovaná Intel Arc 7-cores iGPU
Audio: ,2 x 3W
Webkamera: ,2.0MP (1080P)
Klávesnice: ,Bezdrátová
Myš: ,MA04W, bezdrátová
Síť: ,Ne
Bezdrátová komunikace: ,Wi-Fi 6E+BT 5.3
Napájení: ,150W
Boční porty: *1x ,USB 3.2 Gen 1 (5G) Type A *1x ,Type-C in (DP Alt mode) *1x ,Mic-in/Headphone-out combo *1x ,Card Reader
Zadní porty: *4x ,USB 3.2 Gen 1 (5G) Type A (R) *1x ,RJ45 *2x (v2.0) ,HDMI out *1x HDMI In
Barva: ,Bílá
Rozměry (ŠxHxV): ,613.49 x 235 x 543.37mm
Hmotnost: ,8,05kg
Záruka: ,3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377418096 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | MSI Modern |
| Prevedenie: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rýchlosť: | 2,5 Gbs |
| Klávesnica: | Bezdrátová |
| Myš: | Bezkáblová |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | AM273QP |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,2 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 1 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 4 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 3 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 150 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U5-125H |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,5 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Bílá |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Neuvedeno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
