MSI Prestige 16 16'' 2.8K, U7 355, 32GB, 1TB, INT, W11P
Kód: 9S7-262223-027
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
MSI Prestige 16 AI+ C3MG-027CZ *Copilot+ PC
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 355, 8 jader (4 P-cores + 4 LPE-cores), 8 vláken, 12 MB Intel Smart Cache, Max Turbo Frequency 4.7 GHz, 49 NPU TOPS, Intel Evo
Paměť: 32GB LPDDR5x
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 1TB SSD M.2-2280 M-KEY
Sloty pevného disku: 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4)
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16'' 2.8k (2880x1800) OLED lesklý, 120Hz, 400 nitů
Grafická karta: Integrovaná Intel® Graphics
Audio: 2x 2W audio reproduktory, 2x 2W basové reproduktory,
Web kamera: IR FHD (30fps@1080p) s HDR a 3D noise Reduction+
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: Intel Killer Wi-Fi 7 BE1775, Bluetooth v6.0
Konektory USB: * 2x Thunderbolt 4 (DisplayPort/ Power Delivery 3.0) * 2x Type-A USB3.2 Gen1
Další konektory: * 1x HDMI 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) * 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack
Zabezpečení: Discrétní Trusted Platform Module(dTPM) 2.0, Fingerprint Security, Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Microsoft Pluton Security Technology, Secured-core PCs, Webcam Shutter
Napájení: bez adaptéru
Baterie: 81Whr, 4 cells
Barva: Šedá (Platinum Gray)
Rozměry(ŠxHxV): 357,7 x 254,3 x 11,9-13,9 mm
Hmotnost: 1,59 kg
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránky výrobce: https://cz.msi.com/Business-Productivity/Prestige-16-AI-Plus-C3MX/Overview
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377414999 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | MSI Prestige |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | MSI |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,59 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | 16 AI+ C3MG-027CZ |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,3 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 13,9 |
| Šírka (mm): | 357,7 |
| Hĺbka (mm): | 254,3 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U7-355 |
| Platforma Intel® Evo™: | Ano |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ne |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 6.0 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 49 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
