MSI Stealth 16''QHD+, AI9HX370, 32, 2T, RTX5070Ti, W11H
Kód: 9S7-15FL35-031
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG-031CZ Copilot+ PC * exkluzivní systém chlazení Cooler Boost 5 se 2 ventilátory a 7 trubicemi * 6reproduktorový zvukový systém od společnosti Dynaudio * MSI AI Engine * Mystic Light * připraveno pro vytváření obsahu Metaverse
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 9 HX 370 (12 jader, 24 vláken, 2,0/5,1 GHz, 24 MB cache)
NPU: až 50 TOPS
Paměť: 32GB LPDDR5x-7500
Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 64GB
Pevný disk: 2TB M.2-2280 NVMe PCIe Gen4x4 SSD
Úložiště: 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4)
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16” QHD+ (2560x1600), 240Hz, lesklý OLED, 100% DCI-P3, VESA DisplayHDR™ True Black 600 Certified
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Ti, 12GB GDDR7
Audio: Dynaudio systém 2x 2W + 4x 2W basový, Nahimic 3 Audio
Web kamera: IR FHD (30fps@1080p) s HDR
Polohovací zařízení: Touchpad
Klávesnice: RGB Per-Key od SteelSeries s klávesou Copilot a numerickým blokem
Čtečka otisku prstů: ano
Síť: 2,5GbE REALTEK RTL8125BG-CG
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (802.11be Wi-Fi 7 + Bluetooth v5.4)
Porty USB: * 1x typ C (USB4®/DisplayPort™/Power Delivery 3.0/Thunderbolt™ 4 kompatibilní) * 2x typ A USB 3.2 Gen2
Ostatní porty: * 1x HDMI™ (8K@ 60Hz/4K@ 120Hz) * 1x ethernet (RJ-45) * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x napájecí konektor * 1x bezpečnostní slot Kensington
Zabezpečení: krytka webkamery/čtečka otisku prstů/firmware Trusted Platform Module (fTPM) 2.0/technologie Microsoft Pluton/Kensington/zabezpečené jádro PC
Baterie: 4článková, 99,9Wh
Napájení: 240W
Barva: černá (Core Black)
Materiál: slitina hořčíku a hliníku + plast
Rozměry: 355,8x259,7x19,95mm
Hmotnost: 2,1kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://www.msi.com/Laptop/Stealth-A16-AI-Plus-A3XWX/
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377314473 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 9 |
| Ethernet - rýchlosť: | 2,5 Gbs |
| Modelový rad: | MSI Stealth |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 12 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | MSI |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 7500 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Kov a plast |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Záruka batérie: | 12 měsíců |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,1 |
| Farba: | Černá |
| Model: | A16 AI+ A3XWHG-031CZ |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Kapacita presná (GB): | 2TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12 GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 240 |
| Napájací konektor: | 4.0 x 1.7 mm |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 259,7 |
| Šírka (mm): | 355,8 |
| Hĺbka (mm): | 19,95 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | AI9-HX370 |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,1 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 99,9 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | 1 měsíc |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
