MSI Vector, 17 HX AI A2XWHG-035CZ, U9-275HX, 17'', 2560x1600, 32GB, 2TB, RTX 5070Ti, W11H, Gray, 2R
Kód: 9S7-17S372-035
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Vector 17 HX AI A2XWHG
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 9 processor 275HX with Intel AI Boost (NPU), 24 cores (8 P-cores + 16 E-cores), 24 thread, 40MB cache, Max Turbo Frequency 5.4 GHz
Paměť: 2x 16GB
Počet slotů (celkem/volných): 2 Slots
Maximální velikost: 96GB
Pevný disk: 2TB SSD M.2-2280 M-KEY
Sloty pevného disku: One drive, up to 1TB M.2 2280 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ano
Displej: 17'' IPS-Level QHD+ 2560x1600 ANTI-GLARE Non-touch 240Hz 400 nits 100% DCI-P3
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU powers advanced AI with 992 AI TOPS
Audio: 2x 2W, Nahimic 3 Audio Enhancer, Hi-Res Audio Ready
Web kamera: IR FHD type (30fps@1080p) with HDR
Pero: ne
Polohovací zařízení: Silky Smooth Touchpad
Klávesnice: 24-Zone RGB Gaming Keyboard with Copilot Key
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: 2.5 Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 BE1750, Bluetooth v5.4
Konektory USB: * 2x Type-A USB3.2 Gen2 * 2x Thunderbolt 5 (DisplayPort/ Power Delivery 3.1)
Další konektory: * 1x HDMI 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) * 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) * 1x SD Express * 1x power connector * 1x RJ45
Zabezpečení: Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Webcam Shutter, Kensington Lock
Napájení: 280W adapter
Barva: Cosmos Gray
Rozměry(ŠxHxV): 380.34 x 297.97 x 22.85-28.75 mm
Hmotnost: 3 kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377326629 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Ethernet - rýchlosť: | 2,5 Gbs |
| Modelový rad: | MSI Vector |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 12 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | MSI |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 6400 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 96 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 17 |
| Hmotnosť presná (kg): | 3 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | 17 HX AI A2XWHG-035CZ |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 24 |
| Kapacita presná (GB): | 2TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,7 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12 GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 280 |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 297,97 |
| Šírka (mm): | 380,34 |
| Hĺbka (mm): | 22,85 |
| Presný model CPU: | U9-275HX |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,51 do 3 kg |
| TCO Certified: | Ne |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 90 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ano |
| Thunderbolt 5 (počet): | 2 |
| MS GamePass Trial: | 1 měsíc |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
