Nokia 3210 4G Dual SIM 2024 Blue
Kód: 1GF025CPJ2L05
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Ikona se vrací V roce 1999 tu byla s námi původní Nokia 3210, když jsme vstoupili do nového tisíciletí. Nyní je tento legendární telefon zpět s retro designem pro opravdový nostalgický zážitek. *FM rádio (Wired/Wireless)
Operační systém: S30+
Procesor: T107
Uživatelská paměť [MB]: 128 MB
Velikost RAM [MB]: 64 MB (ROM/RAM)
Paměťové karty: Micro SD slot - 32 GB
Displej - úhlopříčka [palce]: 2.4”
Displej - rozlišení: QVGA
Dotykový displej: Ne
Klávesnice: Ano
Podporované sítě: GSM/GPRS 900/1800, WCDMA, LTE Cat1
Konektivita: *Dual SIM/Single SIM (4FF + 4FF) *Bluetooth® (5.0), USB Type-C, 3.5mm AV jack
Fotoaparát: 2MP camera
Baterie: *Kapacita [mAh]: 1450 * 9.8 h doba hovoru
Rozměry [mm]: 122 x 52 x 13.14 mm
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 6438409086860 |
| NFC: | Nie |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SD |
| Verzia operačného systému: | Neuvedeno |
| Veľkosť displeja ("): | 2,4 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 320x240 |
| Bluetooth: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Max doba hovoru (hod): | 9 |
| Veľkosť SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Záruka: | 2 roky |
| Dátové siete: | 4G LTE |
| Operačná pamäť (GB): | Do 1 |
| Pevný disk - pamäť (GB): | do 4 |
| Farba - presná: | Modrá |
| FM rádio: | Ano |
| HW klávesnica: | Ano |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | Do 2 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Predný fotoaparát (Mpx): | Nemá |
| Model: | 3210 4G 2024 |
| Modelový rad: | Nokia 3210 4G 2024 |
| Kapacita batérie (mAh): | 1450, od 2000 do 3990 mAh |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | T107 |
| Vodeodolnosť: | Ne |
| Outdoorový: | Ne |
| Operačný systém: | Jiný(vlastní OS) |
| Max veľkosť pamäťovej karty: | 32GB |
| Počet objektívov (zadných): | 1 |
| Clona predné foto (najmenšie): | Nemá |
| Odomykanie tvárou: | Ne |
| Výška (mm): | 122 |
| Šírka (mm): | 52 |
| Hĺbka (mm): | 13,14 |
| Bluetooth verzia: | 5.0 |
| Farba: | Modrá |
| Konfigurácia slotov/kariet: | 2x SIM + paměťová karta (MicroSD) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
