Nokia 6310 Dual SIM 2024 Black
Kód: 286953563
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Ikonické křivky původního telefonu se skvělými novými funkcemi (a taky některými starými, bez kterých bychom se neobešli). Nová Nokia 6310 má ikonickou siluetu původního modelu s několika skvělými vychytávkami, jako je velký zaoblený displej, vylepšená čitelnost a přístupnost, a k tomu řada klasických funkcí, které znáte a máte rádi: bezdrátové FM rádio, působivá baterie, která vydrží na jedno nabití i několik týdnů... Nokia 6310 je váš starý známý telefon připravený na moderní dobu. *FM radio (Wired/Wireless)Operační systém: S30+
Procesor: Unisoc 6531F
Uživatelská paměť: 16 MB
Velikost RAM: 8 MB (ROM/RAM)
Paměťové karty: Micro SD slot up to 32 GB
Displej - úhlopříčka [palce]: 2.8” IPS
Displej - rozlišení [pix]: QVGA 240 x 320
Dotykový displej: Ne
Klávesnice: Ano
Podporované sítě: GSM/GPRS 900,1800
Konektivita: *Dual SIM/ 4FF + 4FF *Bluetooth (5.0), USB type C, and 3.5mm AV jack
Fotoaparát: 0.3 Mpxl with Torch as flash
Baterie: *Kapacita [mAh]: 1450 mAh battery * Standby up to 27 days
Rozměry [mm]: 135.5 x 56 x 14.1 mm
Obsah balení: *Device *Battery *Quick guide *Headset (optional) - NO in Europe
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 6438409094971 |
| NFC: | Nie |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SD |
| Verzia operačného systému: | Neuvedeno |
| Veľkosť displeja ("): | 2,8 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 320x240 |
| GPS: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Veľkosť SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Záruka: | 2 roky |
| Operačná pamäť (GB): | Do 1 |
| Pevný disk - pamäť (GB): | do 4 |
| Farba - presná: | Černá |
| FM rádio: | Ano |
| HW klávesnica: | Ano |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | Do 2 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Predný fotoaparát (Mpx): | Nemá |
| Model: | 6310 Dual SIM 2024 |
| Modelový rad: | Nokia 6310 2024 |
| Kapacita batérie (mAh): | 1450, od 2000 do 3990 mAh |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Unisoc 6531F |
| Vodeodolnosť: | Ne |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | IPS/PLS |
| Odolnosť: | Ne |
| Operačný systém: | Jiný(vlastní OS) |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ne |
| Funkcia rýchlonabíjania zariadenia: | Ne |
| Max veľkosť pamäťovej karty: | 32GB |
| Glonass, Beidou, Galileo: | Ne |
| A-GPS: | Ne |
| Počet objektívov (zadných): | 1 |
| Počet objektívov (predných): | Nemá přední fotoaparát |
| Clona predné foto (najmenšie): | Nemá |
| Odomykanie tvárou: | Ne |
| Výška (mm): | 135,5 |
| Šírka (mm): | 56 |
| Hĺbka (mm): | 14,1 |
| Bluetooth verzia: | 5.0 |
| Farba: | Černá |
| Konfigurácia slotov/kariet: | 2x SIM + paměťová karta (MicroSD) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
