HP NTB OMEN Transcend 14-fb1073nc, Ultra 7 255H, 32GB LP, 2TB SSD, GF RTX 5060 8GB, 14" 2.8K OLED BW 120Hz, celokov, WIN 11 Pro
Kód: C2FD1EA-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor, operační systém a paměťInstalovaný operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 255H (až 5,1 GHz s technologií Intel® Turbo Boost, 24 MB mezipaměti L3, 16 jader, 16 vláken)
Čipová sada: Integrovaný systém na čipu Intel®
Paměť: 32GB paměť LPDDR5x-7500 Mt/s (integrovaná)
Přenosová rychlost až 7500 MT/s.
Paměťové sloty: Počet paměťových slotů přístupných pro uživatele: 0
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk: 2TB disk PCIe® Gen4 NVMe™ Performance M.2 SSD
Grafické / Audio funkce
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU (8 GB vyhrazené paměti GDDR7)
Úhlopříčka displeje: 35,6 cm (14”)
Rozlišení: 3K (2 880 × 1 800)
Typ monitoru: OLED UWVA
Obnovovací frekvence displeje: 48–120 Hz
Doba odezvy: 0,2 ms
Zvuk: DTS:X® Ultra; Dva reproduktory; HP Audio Boost; HyperX
Web kamera: Infračervená kamera HP True Vision 1080p FHD s dočasnou redukcí šumu a dvěma integrovanými digitálními mikrofony
Konektivita
Síťové rozhraní: Bezdrátová karta Intel® Wi-Fi 7 BE200 (2x2) a Bluetooth® 5.4
Porty a konektory:
2× USB Type-A 10Gbps signaling rate
1× HDMI 2.1
1× headphone/microphone combo
1× Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
1× USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4a)
Další informace
Klávesnice: Grafitově černá plnohodnotná klávesnice s 4zónovým podsvícením RGB a technologií detekce současného stisku 26 kláves
Typ napájení: 140W napájecí adaptér USB Type-C®
Typ baterie:6článková Li-ion polymerová (71 Wh)
Hmotnost produktu:1,63 kg
Zabaleno: 3,82 kg
Rozměry produktu (š x h x v):
31,3 × 23,35 × 1,69 cm (zepředu)
31,3 × 23,35 × 1,79 cm (zezadu)
Zabaleno: 8 × 38 × 28 cm
Barva: Temně černá
Co je obsaženo v krabici:
Notebook
140W napájecí adaptér USB Type-C®
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.9 kg |
| EAN: | 199485326542 |
| Určení (NTB): | Herní |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 32 GB |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Veľkosť HDD (NTB): | 2 TB |
| Farba veka (NTB): | Černá |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Batéria - počet článkov (NTB): | 6 |
| Počet USB portov (NTB): | 3 |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 14" |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 2880x1800 (2,8K) |
| Procesor (NTB): | Intel Ultra 7 |
| Thunderbolt: | Ano |
| USB-C: | Ano |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ne |
| Grafická karta (NTB): | Dedikovaná 8GB |
| Výrobca (NTB): | HP |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ne |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Typ panelu (NTB): | OLED |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Typ displeja (NTB): | Lesklý |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2letý servis u zákazníka |
| Hmotnosť (NTB): | 1,5 - 2 kg |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
