Philips, 27B1U3900, 27'', IPS, 4K UHD, 60Hz, 4ms, Black, 3R
Kód: 27B1U3900/00
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Tento 27palcový monitor nabízí rozlišení Ultra Clear 4K UHD pro přesný obraz s plynulou gradací a detaily. Vybaven konektorem USB-C s napájením - můžete sledovat video ve vysokém rozlišení, přenášet data velmi vysokou rychlostí a současně napájet své kompatibilní zařízení. * technologie Low Blue Mode, Flicker Free, Easy ReadPodsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 27''
Rozlišení: 3840 x 2160 UHD
Rozteč bodu [mm]: 0,1554 x 0,1554
Obnovovací frekvence [Hz]: 60Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: antireflexní s tvrdostí 3H
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 4 ms (normální režim)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1,07 mld.
Vylepšení obrazu: SmartImage
Stojan: *Tilt Angle (Front / Back) -5° / 25° *Swivel Angle (Left / Right) -180° / 180° *Pivot -90° / 90° *Lift (Max. Range) 130 mm
Reproduktory: vestavěné 2 x 2 W
Montáž na zeď:
VESA mount 100 mm
Zabezpečení: bezpečnostní slot Kensington
Ovládací software: funkce SmartControl
MultiView:
režim PIP/PBP, 2x zařízení
Konektory: *vstup - 2 x HDMI 2.0, 1 x DP 1.4, 1 x USB-C *vstup/výstup audia - 1 x Audio Out *RJ-45 LAN *USB Hub: 1 x USB-C (data) Upstream 3 x USB-A (s 1x pro rychlé nabíjení BC 1.2) Downstream (USB 5Gb/s/USB 3.2 Gen 1) *připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI/DP/USB-C), HDCP 2.2 (HDMI/DP/USB-C) *HBR3
Napájení: integrované
Spotřeba [W]: 25,3 typická
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, mm): 613 x 524 x 205
Rozměry (bez stojanu, mm): 613 x 366 x 54
Hmotnost [kg]: 6,65/4,75
Energetický štítek EU: (třída F)
Obsah balení: *monitor se stojanem *1x kabel HDMI *1x kabel DisplayPort *1x kabel USB-C na C *1x napájecí kabel *stručný návod k obsluze
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 26 - 30 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8721038001259 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,1554 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 613 x 524 x 205 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178° / 178° |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 6,65 |
| Model: | 27B1U3900 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 25 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Philips |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | DE24094179 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | TCO logo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
