Philips, 32B1N3800, 31,5'', VA, 4K UHD, 60Hz, 4ms, Black, 3R
Kód: 32B1N3800/00
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Philips Business Monitor 32B1N3800 Tento 32palcový monitor nabízí krásný obraz v rozlišení 4K s barevným gamutem s 1,074 miliardami barev. Díky připojení DisplayPort a panelu VA jde navíc o skvělou všestrannou volbu na pracoviště.
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: Systém W-LED
Úhlopříčka [palce]: 31,5
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0,18159
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3500:1
Odezva [ms]: 4ms (šedá-šedá)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1,07 mld. (10 bitů)
Konektory: *Vstup signálu: 1x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4 *Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace, Funkce Sync on Green *Vstup/výstup audia: Výstup audio *Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort) *HBR3: HBR 3 (DisplayPort / USB-C) *Rozbočovač USB: USB 3.2, 1. generace, 5 G, upstream: 1x USB-B, downstream: 4x USB-A (s 1 rychlým nabíjením B.C 1.2)
Napájení: Interní, 100–240 V,50–60 Hz
Spotřeba [W]: 53,1
Stand By režim [W]: 0,3
Montáž na zeď: Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Podstavec *Nastavení výšky: 180mm *Čep: -/+ 90 stupňů *Otočný: +/- 180 stupeň *Sklopné provedení: -5/22 stupeň
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 714 x 631 x 280mm
Hmotnost [kg]: 11,29
Obsah balení: *Kabely: Kabel HDMI, kabel DisplayPort, napájecí kabel *Monitor se stojanem: ano *Uživatelská dokumentace: ano
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 31 - 40 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8721038001235 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 3 500:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,18159 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 714 x 631 x 280 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 11,29 |
| Model: | 32B1N3800 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 6 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 53 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Philips |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
