Philips LCD 27E3U7903 27" IPS 5K, 5120x2880@70Hz, 4ms, 500cd, HDMI, 2xUSB, TB4, USB-C dock, RJ45, Webcam, Repro, Pivot, HAS, VESA
Kód: 27E3U7903/00
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Barvy, které nezapřeteTento 27" monitor s rozlišením 5K, který je nabízen v několika odstínech, bude nejen ozdobou vaší domácnosti, ale je také kompatibilní s rozhraním Thunderbolt™ 4, pyšní se automatickou kalibrací obrazovky pomocí funkce Calman Ready a má certifikaci HDR 600.
OBRAZ/DISPLEJ
Velikost panelu: 68,5 cm (27")
Poměr stran: 16:9
Typ LCD panelu: IPS
Rozteč obrazových bodů: 0,11655 x 0,11655 mm
Jas: 500 cd/m2
Barevnost displeje: 1,07 mld. (8bit + FRC)
Barevný gamut (typicky): REC709 100 %, AdobeRGB 99,5 %, DCI-P3/Display-P3 99 %, sRGB 160 %, NTSC 130 %*
Kontrastní poměr (typický): 2000:1
SmartContrast: 80 000 000:1
Reakční doba (typická): 4 ms (šedá–šedá)*
Úhel sledování: 178o (H) / 178o (V), @ C/R > 10
Vylepšení obrazu: SmartImage Premium
Maximální rozlišení: 5120 x 2880 při 70 Hz
Oblast sledování: 596,736 (H) x 335,664 (V) mm
Snímková frekvence: 30–210 kHz (H) / 60–70 Hz (V)
Technologie sRGB
Delta E: <2 (technologie sRGB)
Bez blikání
Hustota pixelů: 218 PPI
Režim LowBlue
Povrch obrazovky: Přední sklo s antireflexní úpravou, odolnost proti otiskům prstů 7 %, tvrdost 7H
Nízká odezva vstupu
EasyRead
HDR: Certifikace DisplayHDR 600
Calman Ready
MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
Vstup signálu: 1x HDMI 2.1, 1x Thunderbolt 4 (upstream, data, video, PD 96 W)
Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
Audio: Výstup pro sluchátka
RJ45: Ethernet LAN (10M/100M/1G)
HDCP: HDCP 1.4 (HDMI), HDCP 2.3 (HDMI)
Thunderbolt: 1x Thunderbolt 4 upstream (data, video, PD 96 W), 1x Thunderbolt 4 downstream (data, video, PD 15 W)
Rozbočovač USB: 1x USB-C (upstream, data, 15 W), 2x USB-A (2. generace, 10 G; 1 pro FC), 1x USB-C (downstream, data, 15 W)
DODÁVÁNÍ ENERGIE
Maximální dodávka: USB až 96 W* (5 V/3 A, 7 V/3 A, 9 V/3 A, 10 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/4,8 A)
Verze: USB PD 3.0
POHODLÍ
Vestavěné reproduktory: 2 x 5 W
Kompatibilita: DDC/CI, Mac OS X, sRGB, Windows 11/10
Ovládání: Zapnuto/Vypnuto, Nabídka, Vstup/nahoru, Barevná škála/dolů, SmartImage/Zpět
OSD jazyky: Brazilská portugalština, Čeština, Nizozemština, Finština, Francouzština, Němčina, Řečtina, Maďarština, Italština, Japonština, Korejština, Polština, Portugalština, Ruština, Zjednodušená čínština, Španělština, Švédština, Tradiční čínština, Turečtina, Ukrajinština
Další funkce: Zámek Kensington, držák VESA (100 x 100 mm), režim LowBlue, MultiView PBP (2x zařízení), vestavěná webkamera 5,0 MPx s mikrofonem a LED (Windows Hello), autoframing, KVM (Smart KVM, Thunderbolt 4/USB-C), potlačení hluku, nízká modrá složka světla*, PowerSensor2*
PODSTAVEC
Nastavení výšky: 150 mm
Čep: +90°
Otočný: -/+ 360°
Sklon: -5° až +20°
NAPÁJENÍ
ECO režim: 29,1 W
Napájení: Interní, AC 100–240 V, 50–60 Hz
Vypnuto: 0,3 W (typ.)
Zapnuto: 37,76 W (typ.) (EnergyStar)
Pohotovostní režim: 0,5 W (typ.)
LED indikátor: Provoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající)
Energetická třída: F
ROZMĚRY
Balení (Š x V x H): 780 x 480 x 139 mm
Bez stojanu: 624 x 391 x 28 mm
Se stojanem (max. výška): 624 x 566 x 176 mm
HMOTNOST
S obalem: 11,94 kg
Se stojanem: 8,1 kg
Bez stojanu: 6,3 kg
PROVOZNÍ PODMÍNKY
Nadmořská výška: Provoz +3 658 m, skladování +12 192 m
Provozní teplota: 0 až 40 °C
Skladovací teplota: -20 až 60 °C
Relativní vlhkost: 20 %–80 %
MTBF: 50 000 hodin (bez podsvícení)
UDRŽITELNOST
Životní prostředí a energie: RoHS
Recyklovatelnost obalu: 100 %
Materiály: Kryt bez PVC/BFR
SHODA A STANDARDY
Certifikace: CB, CE, EPA, CEC, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART, EAC, EAC RoHS, CEL, CCC, CECP, UKCA, EMF, FCC
SKŘÍŇKA
Barva: Vesmírná šedá
Povrchová úprava: Jemná textura
OBSAH BALENÍ
Kabely: HDMI, TBT4, napájecí kabel
Dokumentace: Uživatelská příručka
Příslušenství: Držák VESA
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 26 - 30 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 9.55 kg |
| EAN: | 8721038002928 |
| Výrobca (monitory): | Philips |
| Farba (monitory): | Jiná barva |
| D-SUB vstup (monitory): | Ne |
| Integrovaný TV tuner (monitory): | Ne |
| Displayport (monitory): | Ne |
| DVI vstup (monitory): | Ne |
| USB (monitory): | Ano |
| Dotykový displej (monitory): | Ne |
| Prehnutá obrazovka (monitory): | Ne |
| USB-C zpětné nabíjení ntb (monitory): | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Podpora VESA (monitory, TV): | Ano |
| Formát zobrazenia (monitory): | 16:9 (širokoúhlý) |
| GPSR: | Philips LCD;Jankovcova 1037/49,170 00,Praha 7,Česká republika; |
| RJ45 (monitory): | Ano |
| Doba odozvy (monitory): | 4 ms |
| HDMI počet (monitory, TV): | 1 |
| Typ displeja (monitory): | LCD IPS |
| USB-C integrovaná dokovací stanice (monitory): | Ano |
| Reproduktory (monitory): | Ano |
| Technológia (monitory, TV): | LCD (LED podsvícení) |
| Jas (monitory): | 500 cd/m2 |
| Výškově nastavitelný: | Ano |
| Kontrast (monitory): | 60 000 000 – 100 000 000:1 |
| Rozlíšenie (monitory, TV): | 5120x2880 (5K) |
| Typ povrchu displeja (monitory): | Lesklý |
| Uhlopriečka displeja (monitory, TV): | 27" |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
