Philips MT 27" 27B2U3601 - 2560x1440,IPS,120Hz,HDMI,DP,USBhub,USB-C,RJ45,Repro,Pivot
Kód: 27B2U3601/00
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 9.21 kg |
| EAN: | 8721038002423 |
| Jas (cd/m2): | 350 |
| Použití: | Herní, Kancelářský |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 (WQHD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | Reproduktory, VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, USB nabíjení |
| Rozhraní vstup: | USB-C, HDMI, DP, USB |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack, USB hub |
| HDMI počet: | 1 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| USB počet: | 4 |
| USB verze: | 3.2 |
| USB-C počet: | 1 |
| Doba odezvy (ms): | 4 |
| Barevná hloubka (bit): | 8 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Kontrast:1: | 1500 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 120 |
| Povrchová úprava displeja: | Antireflexní |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Hmotnost (kg): | 4.77 |
| Energetická trieda: | D |
| Standardní záruka (roky): | 5 |
| Rozhranie: | Jack 3,5 mm výstup, USB 3.2 Gen 1, HDMI, DisplayPort, USB Type-C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
