Philips MT 48,8" 49B2U5900C - 5120x1440,VA LCD,75Hz,2xHDMI,1xDP,USBhub,USB-C,RJ45,Zakřivený,Repro
Kód: 49B2U5900C/00
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| EAN: | 8721038006551 |
| Jas (cd/m2): | 500 |
| Použití: | Kancelářský |
| Úhlopříčka displeje ("): | 48.8 |
| Rozlíšenie: | 5120x1440 |
| Vlastnost: | Prohnutý |
| Výbava: | Reproduktory, VESA, Nastaviteľná výška, HDR, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, Obraz v obraze (PIP), Automatická regulace jasu, Senzor přítomnosti, USB nabíjení, Dokování NTB, KVM |
| Rozhraní vstup: | USB-Type B, DP, USB-C, HDMI |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack, USB hub |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.1 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| USB počet: | 4 |
| USB verze: | 3.2 |
| USB-C počet: | 1 |
| USB umístění: | Vzadu, Na boku |
| Doba odezvy (ms): | 4 |
| Barevná hloubka (bit): | 8 |
| Formát obrazovky: | 32:9 |
| Typ panelu: | VA |
| Kontrast:1: | 3000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 75 |
| Povrchová úprava displeja: | Antireflexní |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Hmotnost (kg): | 11.67 |
| Energetická trieda: | F |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Možnost prodloužené záruky: | Ano |
| Rozhranie: | Jack 3,5 mm výstup, LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, HDMI, USB, DisplayPort, USB Type-C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
