Philips, 32E1N1800LA, 00, 31,5'', VA, 4K UHD, 60Hz, 4ms, Black, 3R
Kód: 32E1N1800LA/00
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Philips monitor 4K UHD Tento 32'' monitor byl díky rozlišení UltraClear 4K UHD, kvalitě HDR a displeji VA stvořen pro čistý obraz. Zásluhou všech těchto prvků můžete počítat s kvalitním a ostrým obrazem. * displej VA poskytuje výjimečný obraz se širokými úhly sledování * technologie High Dynamic Range (HDR 10) pro barevný a skutečně realistický obraz * tlačítko EasySelect pro přepínání v nabídce umožňuje rychlý přístup k nabídce na obrazovce * EasyRead * LowBlue * zámek Kensington
Typ obrazovky: VA LCD
Podsvícení: W-LED
Úhlopříčka: 31,5''/80cm
Rozteč pixelů: 0,18159 x 0,18159mm
Hustota pixelů: 139,87 PPI
Rozlišení: 3840x2160
Obnovovací frekvence: 30–140 kHz (H)/40–60 Hz (V)
Poměr stran: 16:9
Zakřivení: ne
Povrch displeje: antireflexní, 3H
Jas: 300 nitů
Kontrast: 3500:1
Odezva: 4ms (GTG)
Pozorovací úhly (horizontální/vertikální): 178°/178°
Počet barev: 1,07 miliardy (8bitů + Hi-FRC)
Reproduktor: 2x 2W
Porty: * 2x HDMI 2.0 * 1x DisplayPort 1.4 * 1x 3,5mm konektor zvuk/mikrofon * 1x napájecí konektor
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba: <34,9 W
Stand By režim: <0,5 W
Montáž na zeď: VESA 100x100mm
Naklápění monitoru: * naklonění: ano (+20° ~ -5°)
Barva: černá
Rozměry (se stojanem): 714x512x140mm
Rozměry (bez stojanu): 714x419x52mm
Hmotnost (bez/se stojanem): 6,25kg/7,39kg
Obsah balení: * kabel HDMI * napájecí kabel * monitor * stojan * uživatelská dokumentace
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 31 - 40 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8721038000597 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 3 500:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0,18159 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Model: | 32E1N1800LA/00 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| HDR: | HDR10 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Philips |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Flicker Free: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
